Питання-відповідь

Студент         2.12.2019 23:34

Про який солодкий подарунок на Миколая йшла мова нижче у коментарях до запитання про ранішу виплату стипендії ? Минулого року не пригадую, щоб особисто наша група, чи наш потік щось таке отримав.

Відповіді

.         3.12.2019 5:36

Мова йшлася про подарунок до Миколая не від профкому студентів ЛНУ ,а від інших організацій для працюючих(якщо студент поєднує роботу з навчанням,то його роботодавець може спонсорувати такі подарунки. Деяким перепадає навіть путівка в Єгипет,а не тільки солодощі).Хоча було би дуже приємно,якщо від профкому була би кожному студенту увага у вигляді солодкого подарунка ,навіть шоколадки з назвою"Студентська".Роки навчання минуть,дискотеки різні чи спортивні змагання забудуться,а про такий подарунок будуть пам*ятати все життя.)))

Вася         3.12.2019 8:26

Все тому, що ніхто не хоче знати, куди ідуть наші внески і для чого. Склали кошторис (неопублікований), дали зарплату керівництву, на оздоровлення профбюро, сліпо проголосували, все. Ось сьогодні відповідає тут Микола, бо Андрій відповідальний за Віденський бал. А скільки наших грошей на цей бал пішло? ЛЮДИ ХОЧУТЬ ПОДАРУНКІВ, А НЕ БАЛУ!!! Чи не треба це питання широко обговорити? На бал і інші заходи за наші внески із стипендії ідуть і бюджетники, які внесків не платять. Чому? Нехай платить все університет зі своїх доходів.

**         3.12.2019 9:38

Логічно,що коли студент платить членські внески,то повинен і отримати щось від профкому.А не тільки фінансувати комусь оздоровлення кожного року. В різноманітних заходах ,які фінансує профком,приймає участь дуже мала кількість студентів, а внески платять всі.Питання соціальної справедливості в розподілі коштів профкому його керівний склад не хвилює,бо вони користають з цього найбільше.Це - "совок" в класичному розумінні. Варто було б заробляти кошти на це ,скажімо,від здачі приміщень в оренду для проведення різноманітних заходів,від проведення платних курсів ,семінарів тощо. Чи мізків ,перепрошую,не вистачає ,щоб копійчину заробити?Чи ставив собі хтось питання ,скільки пустує приміщень в гуртожитках,в яких можна зробити гідний ремонт і здавати в оренду?Та врешті можна провести анонімне опитування для покращення роботи профкому.Але чи погодиться на це Андрій?

Вася         3.12.2019 10:33

Та Андрію дотягнути до 2 квітня. Бо вже давно не студент, треба Миколі (чи іншому, як скаже ректор) місце звільняти.

Додати відповідь