Питання-відповідь

Ірина         22.3.2017 16:58

Скажіть, будь ласка, в якому нормативному документі університету вказано, як саме мають оцінюватися знання студентів, де вказано, чи (як саме) враховується відвідування пар, чи мають право викладачі ставити "автомати" за іспити, чи можна множити бали на 2 при виставлені залікових оцінок, як оцінюється поточна успішність і т.д. Де знайти документ, в якому це все чітко прописано?

Відповіді

Таня         22.3.2017 21:22

Дуже актуальне питання.

        22.3.2017 22:32

+актуально. Особливо, коли викладач навіть віднімає бали то, за пропуск(без права на відпрацювання), то за не виконане дз. І це вже не вперше...

Таня         22.3.2017 22:55

В якомусь документі все має бути прописано.Але де???Профком,відгукніться!

Вася         23.3.2017 7:53

Дівчата, може щось візьмете з "Тимчасового положення про організацію освітнього процесу...". Тут, вверху справа- "Корисно почитати"- "нормативно-правова база"- внизу.

Ірина         23.3.2017 11:49

Дякую
Документ перечитала. Однак залишається дуже багато запитань.
Можна сподіватися на те, що профспілка ініціює створення документу, в якому було б чітко прописано всі деталі оцінювання, які діяли б для усього університету однаково?
От уявіть, один викладач, що веде семінарські заняття ставить в кінці бали за системою "середнє арифметичне", інший - за накопичувальною системою. Групи одного потоку, бали зовсім різні, але оцінка, що враховується в рейтингу для них має однакове значення.
Про відвідування - так, там вказано, що всі заняття є обов'язковими, але як враховується відвідування? Я весь семестр відвідую всі пари. А хтось приходить в кінці семестру, відпрацьовує все, пише модулі і має такі ж кінцеві бали?

!!!         23.3.2017 16:53

"Семестровий екзамен як форма підсумкового контролю є обов"язковим для всіх студентів" -так написано у положені про організацію освітнього процесу у ЛНУ.Чому тоді окремим студентам екзамени ставлять автоматом?

Додати відповідь