Питання-відповідь

Я         24.3.2017 17:23

Доброго дня/ранку/вечора/ночі.
У мене питання таке :
чи можуть забрати хлопця в армію 21+ рік, якщо у нього академічна відпустка?

Відповіді

Вася         25.3.2017 18:43

З А К О Н У К Р А Ї Н И

"Про загальний військовий обов'язок і військову службу"
Знайди і прочитай.

Я         26.3.2017 6:58

Надіюсь, що при візиті до лікаря, тобі скажуть самому почмтати про хвороби, які в иебе можуть бути
А так то дякую

Вася         26.3.2017 14:08

Мене вчили, що дурень відрізняється від розумного тільки тим, що дурень ніколи не скаже, що він дурень. А прочитати ніколи не завадить.

Я         26.3.2017 22:57

Явно не в угіверситеті вчили

Я         26.3.2017 22:59

В такому випадку пропоную перейменувати 'питання-відповідь' на 'питання-йдіть лісом і читайте самі уйму матеріалу, ви ж для цього задаєте КОНКРЕТНІ питання'

Вася         27.3.2017 8:34

"11. Громадяни призовного віку, які перервали навчання у зв'язку з отриманням академічної відпустки за станом здоров'я або сімейними обставинами, для догляду за близькими родичами, зазначеними в абзаці третьому частини одинадцятої статті 15 цього Закону, право на надану відстрочку від призову на строкову військову службу не втрачають."

Важко самому? Як два пальці обі... , чого в університеті вже пізно вчити.

Я         27.3.2017 15:58

Дякую

Додати відповідь