Питання-відповідь

Сирота         30.3.2017 10:21

Хто знає якщо дитина сирота бере акедем відпуску звязку з сімейними обставинами то чи зберерігається соц стіпендія

Відповіді

Назар         30.3.2017 14:20

Орієнтуюсь на інформацію з інтернету.
Якщо академвідпустка оформлена за медичними показаннями то стипендія буде виплачуватись, по будь-яким іншим причинам - НІ.

Вася         31.3.2017 7:14

"9. Учням, студентам і курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які навчалися за державним (регіональним) замовленням і перебувають в академічній відпустці за медичними показаннями відповідно до наказу керівника навчального закладу, в межах коштів, передбачених у кошторисах навчальних закладів, затверджених у встановленому порядку, щомісяця виплачується допомога у розмірі 50 відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії відповідного типу навчального закладу.
Учням, студентам і курсантам невійськових вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, а також особам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, допомога виплачується у розмірі соціальної стипендії, яку вони отримували до початку академічної відпустки за медичними показаннями.
Зазначеним у цьому пункті особам, які хворіють на туберкульоз, допомога виплачується протягом 10 місяців з дня настання тимчасової непрацездатності у подвійному розмірі." ----Постанова №1050.
Йдеться про ДОПОМОГУ на основі кошторису.

Додати відповідь