Питання-відповідь

Дмитро         17.7.2017 10:11

Отримую соціальну стипендію, починаючи з лютого 2017. До якого місяця стипендія приходитиме і чи маю я подавати відповідну заяву з тією купою документів повторно для отримання стипендії у наступному семестрі?

Відповіді

Вася         17.7.2017 17:38

По червень вже прийшла. Ні, якщо термін пільги не закінчився.

Оксана Касараба         18.7.2017 8:46         відповідь профкому

Дмитре, соціальна стипендія за зимову сесію приходила до червня включно. За літню сесію приходитиме, починаючи з липня. Якщо у вас безтермінова пільга, то заяву ще раз писати непотірбно.

Додати відповідь


Останні питання

Добрий день, цікавить нарахування соціальних стипендій для ВПО. Згідно із законом якщо студент мав заборгованість, але здав її до початку наступного семестру, то він може отримувати соц стипендію. Тільки доньці соціальну стипендію так і не дали з початку навчального року, хоча заборгованість була здана в серпні

Скажіть, будь ласка, стипендія для першокурсників по рейтингу ЗНО буде до січня? Січень включно?

стосовно соціальної стипендії, то наскільки я розумію, кошти за жовтень та листопад мають надійти наприкінці листопада? чи наприкінці листопада надійдуть кошти лише за жовтень? тоді за листопад коли? виходить, якщо таким чином механізм виплати зміститься на один місяць, одна виплата просто пропадає або ж влітку коли закінчується термін виплати повинно прийти дві стипендії?

Розпорядженням голови облдержадміністрації призначені премії студентам: обласні- 28 ( по 5140 грн.), В.Чорновола - 2 (по 4800 грн.), Є. Лазаренка -1 (4800 грн.). З чим і вітаєм студентів, які рекомендовані Вченою радою за успіхи у навчанні, наукову, громадську, спортивну діяльність.

Доброго дня! В мене соціальна стипендія останнього разу приходила ще 5 жовтня. Минуло більше місяця, то де стипендія за жовтень? Наперед дякую за відповідь