Питання-відповідь

Юлія         14.9.2017 11:16

Доброго дня! Поки навчалася на бакалавра була на повному державному забезпеченні, як сирота. Цього року вступила до магістратури. І мені вже 23 роки. Чи можу я отримувати соціальну стипендію?

Відповіді

м         14.9.2017 11:46

Якщо 23 на 31.08.17 -ні.

Оксана Касараба         14.9.2017 15:00         відповідь профкому

Доброго дня!
Так, можете, Ви продовжуєте навчання, тому Ви й надалі будете на повному державному забезпеченні.

Додати відповідь


Останні питання

Добрий день, цікавить нарахування соціальних стипендій для ВПО. Згідно із законом якщо студент мав заборгованість, але здав її до початку наступного семестру, то він може отримувати соц стипендію. Тільки доньці соціальну стипендію так і не дали з початку навчального року, хоча заборгованість була здана в серпні

Скажіть, будь ласка, стипендія для першокурсників по рейтингу ЗНО буде до січня? Січень включно?

стосовно соціальної стипендії, то наскільки я розумію, кошти за жовтень та листопад мають надійти наприкінці листопада? чи наприкінці листопада надійдуть кошти лише за жовтень? тоді за листопад коли? виходить, якщо таким чином механізм виплати зміститься на один місяць, одна виплата просто пропадає або ж влітку коли закінчується термін виплати повинно прийти дві стипендії?

Розпорядженням голови облдержадміністрації призначені премії студентам: обласні- 28 ( по 5140 грн.), В.Чорновола - 2 (по 4800 грн.), Є. Лазаренка -1 (4800 грн.). З чим і вітаєм студентів, які рекомендовані Вченою радою за успіхи у навчанні, наукову, громадську, спортивну діяльність.

Доброго дня! В мене соціальна стипендія останнього разу приходила ще 5 жовтня. Минуло більше місяця, то де стипендія за жовтень? Наперед дякую за відповідь