Питання-відповідь

Юлия         14.9.2017 16:30

Якщо у батька є посвідчення УБД,але не був учасником АТО, зареєстрований в органах соцзахисту. Маю право на соціальну стипендію?

Відповіді

Д         15.9.2017 6:07

Маєш.

Оксана Касараба         15.9.2017 9:41         відповідь профкому

Соціальну стипендію можуть отримувати діти учасників АТО згідно
пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та їх дітей (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”

Д         16.9.2017 7:41

Вибач. Помилка. Не маєш такого права (воно тільки в батька -"афганця").

Додати відповідь