Питання-відповідь

Марта         31.12.2017 7:56

Це взагалі нормально, що коли всі іспити на 90+ і ти злітаєш зі стипендії?
...

Відповіді

..         31.12.2017 8:49

Це не є нормально!Але як донести цю думку до депутатів.які проголосували за бюджет. До президента,який його підписав. До уряду,який буде його виконувати...Прикро,що ніхто з них не розуміє,що найкращі інвестиції-це в освіту і здоров*я.І ті мізерні кошти ,які виділені на стипендії,сіють ворожнечу між студентами.

..         31.12.2017 9:27

В даній ситуації профком і студуряд,як захисники прав та інтересів студентів,повинні сприяти навчальній та науковій діяльності студентства через створення благодійних фондів,залучення меценатів до виплати коштів на стипендію студентам,які її не отримують від держави.Допомогти навіть з пошуком роботи в університеті,в інших місцях.
Андрій Білинський         3.1.2018 7:26         відповідь профкому

Ми погоджуємося з тим, що це не справедливо, але коли ми кликали студентів вийти на акцію у грудні 2016 року, то з цілого Університету прийшло лише трошки більше 100 студентів, а ми попереджали, що стипендії зменшать. Верховна рада прийняла закон яким внесла зміни до ЗУ "Про вищу освіту" чим передала повноваження по кількості стипендій Кабміну, який в свою чергу змншив їх кількість і далі буде це робити, якщо студенти не будуть готові відстоювати своє право на стипендії, а ми допоможемо в органзації заходів необхідних для відстоювання прав студентів.

Студент в ярості         11.1.2018 3:37

Окей, я приходила на той мітинг, і лист, наскільки відомо, було передано. але тим не менш вже третю сесію я сиджу на нервах, адже не дивлячись на те, що іспити здано на 5, на те, що є додаткові бали за активність, я зі своїми амбіціями щодо стипендії впевнено крокую в анальну дірку. і чи це взагалі нормально, що на деяких факультетах досить мать трійку (я маю на увазі D), щоб спокійно собі купляти мівіну і Оболонь на ці 1300 грн, а ти складаєш іспити на п`ять, і шукаєш причини, щоб не вийти у вікно. не потрібно тільки казати, що на махматі важче, ніж на філологічному. яка, чорт забирай, різниця чи навчаюся я на прикладній чи на хімічному чи на ін‘язі, якшо впродовж семестру вчишся, як в пеклі, не спиш перед іспитами по декілька ночей, а тебе посилають в далеку Піднебесну.
будь ласка, не треба ще казати, що ми прийшли за знаннями, і шо треба вчитися не задля оцінок. головне знання, яке я отримала, - уряд клав на нас з найважчої вежі Хогвартсу, і всім на це насрати.
Амінь.

Додати відповідь