Питання-відповідь

мех-мат, 3 курс         1.1.2018 19:39

Шановний профком!Просимо порушити питання несправедливості! на нашому курсі стає багато фальшивих відмінників!Студенти не почали краще вчитися, порівняно з попередніми роками, предмети ващі,а відмінників стало багато.Окремим з них сильно натягують бали,незрозуміло за що.
В нас стабільно вчаться на відмінно-Ганчук,Савольчук, Магдач і Цісельський.Вони варті підвищеної.З якої причина тягнуть на підвищену стипендію Михаленич,Воронича,Гнатюка і Дубровну?Ці четверо студентів вчаться трохи вище середнього рівня.За які заслуги до них така увага?Коли на нашому важкому факультеті запанує ставедливість і студенти отримуватимуть оцінки за реальні знання і старання?
Просимо профком зрозуміти нашу проблему і допомогти у її вирішенні на користь вище перелічених студентів.Сесія ще не закінчилася.
Просимо не залишити це поза увагою.

Відповіді

Головач Лєна         1.1.2018 21:12

lol

студент 3 курсу         2.1.2018 9:39

а вони праві!
профком працюйте, захищайте справедливість.

ну але це не точно         2.1.2018 15:38

Писати анонімні повідомлення немає сенсу, адже ваш позов не підкріплений доказами, а більше схожий на тимчасове обурення
варто знайти докази несправедливості і тоді звертатися до відповідних органів

nov         2.1.2018 17:08

в нас сильно виділяється хіба що Цісельський і Магдач- вони варті підвищеної.всім решту отримати все 5 ,хто як зміг.
Бачите, наїзджали на Катю, Андрія,а тепер маєте ще крутіших відмінників! де ваша логіка,математики?не бачите ,не розумієте,хто насправді розумний,старається, а хто за балами гониться.

Андрій Білинський         3.1.2018 7:23         відповідь профкому

Анонімні звернення не можуть бути розглянуті в потрібному порядку, також нам потрібні факти порушень. Приходіть до нас все розкаже, поясните і ми допоможимо з'ясувати ситуаію.

з 3 курсу         3.1.2018 20:20

вони все тут розказали,вам має бути зрозуміло, що переживають за підвищену саме ті студенти,які вже її отримували.
всі решту студентів теж бачать, що деяких студентів дуже сильно "Тягнуть".Як ,наприклад,Михаленич.дівчина вчилася середньо.А тут раптово стала дуже розумною,всі її почали ставити по 100 балів!Чому, за які заслуги і хто за цим стоїть?
інші студенти щоб отримувати такі високі бали повинні старанно вчитися,а її цієї сесії все дуже легко.Викладачі говорять, що вона старається.А хто не старається?Старанних багато,тільки не всіх помічають, нажаль.
Ви просто зобовязані на це відреагувати і захистити права чесних студентів.

Олівер Похер         9.1.2018 18:29

Підкажіть де кращі цукерки в Рошен чи Світоч, і які саме.

Олівер Похер         9.1.2018 18:29

Підкажіть де кращі цукерки в Рошен чи Світоч, і які саме.

Додати відповідь