Питання-відповідь

Оля         2.1.2018 11:25

Доброго дня!
Чи можливо таке, щоб з чотирьох студентів, які отримують стипендію двоє з них мали підвищену?

Відповіді

ст         2.1.2018 12:25

ні

ст         2.1.2018 12:25

ні

?         2.1.2018 16:48

3.8. В межах коштів, затверджених Університету на виплату академічних
стипендій, Стипендіальна комісія Університету може приймати рішення про
збільшення раніше встановлених лімітів стипендіатів (у межах діапазону ліміту
стипендіатів, встановленого абзацом 17 пункту 13 Порядку призначення і виплати
стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 882 від
12.07.2004 (із подальшими змінами та доповненнями)). На підставі відповідного
рішення Стипендіальної комісії Університету видають наказ про призначення
окремим студентам академічної стипендії (заміну академічної стипендії на академічну
стипендію за особливі успіхи в навчанні).

Оксана Касараба         3.1.2018 14:05         відповідь профкому

Доброго дня. Залежить від ліміту студентів, які можуть мати стипендію за особливі успіхи у навчані

Додати відповідь