Питання-відповідь

Роман         3.1.2018 19:27

Доброго дня!
Прошу надати інформацію, яким чином визначається відсоток студентів, яким може бути нарахована підвищена стипендія, і чи можливо на це якось вплинути?
Дане питання виникло в результаті того, що в нас на курсі серед майже 40 людей 5 відмінників, а підвищену стипендію згідно рейтингових списків, призначають лише одній людині. Від чого залежить цей відсоток?
P\S Наскільки мені відомо, в інших ВНЗ, ситуація зовсім інша, зокрема в Франківському нафто-газовому, серед 30 людей на потоці, підвищену стипендію отримують усі 7 відмінників. Чому так, і від чого це залежить?
Дякую !

Відповіді

))))         3.1.2018 20:25

мисли логічно.% студентів які будуть отримувати стипендію, буде залежати від того, скільки грошей виділять на місяць.Якщо багато студентів будуть отримувати підвищену, тоді загальна кількість стипендіантів зменшиться і буде становити не 45%, а лише 40% чи менше.це означає,що всі відмінники отримають підвищену,а ваші однокурсники,які нище в рейтингу вже не отримають ніякої стипендії, бо не влізуть в цей %.

.         3.1.2018 22:41

В нас з 40 людей - 30 відмінників, і не всі взагалі с 5 виходять на звичайну стипендію. будь ласка, дайте рушницю.

Оксана Касараба         4.1.2018 8:04         відповідь профкому

Доброго дня.
Пункт 3,4 Правил призначення академічних стипендій У Львівському національному Університеті імені Івана Франка (рубрика корисно почитати - нормативно-правова база)

Додати відповідь