Питання-відповідь

а         13.2.2018 18:27

Що робити, якщо я не потрібна сім'ї? Відчуваю чужою себе для них. У кожного з батьків своя сім'я і інші діти, коли збирається родина, мене переключає до стану істерики і не можу деколи стримати сльози, бо до мене ставляться не як до повноправного члена сім'ї, інколи дивляться з презирством, що я забула в їхній компанії. Дуже над цим не парилась, поки щось не перемкнуло, а мені то 24 роки, а малим сестрам по 10 і 8. 14 років з моменту, як батьки розійшлись і в дитинстві не сприймала цього як щось страшне... Зараз же не знаю, що робити! Порадьте щось, будь ласка.

Відповіді

Д         13.2.2018 20:35

Заспокойся, глянь навколо, життя прекрасне, живи, шукай свою половину...

**         13.2.2018 22:11

Для початку прочитати поради від психолога Дейла Карнегі.(coma.in.ua.) 1.У цьому світі є тільки один спосіб заслужити любов-перестати вимагати її і почати дарувати,не сподіваючись на подяку.
2.Багато кличуть лікаря,коли їм потрібна тільки аудиторія.
3.Будьте зайняті-це найдешевші ліки на Землі.І одні з найбільш ефективних.
Мені нема більше щось додати до цих слів. Геніально.А решту прочитаєте самі. Воно того варте.

l         14.2.2018 8:33

Не хочуть, не люблять, ну і нехай, хоча вірю, що важко все це сприйняти. Нікого не заставиш себе полюбити, ну і не треба. Просто потрібно почати думати за себе. Влаштовувати своє життя, мати свої інтереси. Нажаль, життя жорстоке, треба налаштовувати себе на позитив. Нікому нічого не потрібно доказувати. Життя все саме розставить на свої місця.

Христя         14.2.2018 14:43

Привіт. Прекрасно тебе розумію,в мене теж,тільки мені 17. За ці 7 років я зрозуміла, що коли ти зайнята і в тебе справ <по вуха> ти не маєш часу думати про таке як любов. Моя тобі порада: піди з головою в навчання/роботу, займись собою, спортом. в тебе ж є хобі?от ним і займись. Тільки не сиди дома! Займись йогою або психотренінгами. Частіше посміхайся)

Додати відповідь