Питання-відповідь

Студент         14.2.2018 13:34

За наявності яких підстав можливо оформити індивідуальний план на юрфаці?

Відповіді

Д         14.2.2018 15:16

Майбутньому юристу- п.2.8 Тимчасового Положення - "Навчання студента здійснЮЮТЬ за індивідуальним навчальним планом.". Тобто тебе ВЖЕ навчають за ним. Інше, коли хочеш навчатися за індивідуальним графіком. Тоді вже з колдоговору -п. 9.1. За рішенням Вчених рад факультетів (педагогічних рад коледжів)
студентам при народженні дитини дозволити навчання за індивідуальним
графіком.
Студентам у день занять за програмою офіцерів запасу встановлюється
спеціальний режим занять на факультеті за рішенням деканату.
Відповідальні: проректор з науково-педагогічної роботи, декани
факультетів, директори коледжів.
Термін виконання: впродовж дії КД.

Оксана Касараба         15.2.2018 7:19         відповідь профкому

Жоден нормативний документ конкретно не регламентує переведення на індивідуальний графік навчання. Зазвичай, по стану здоров'я, по догляду за дитиною, стажування у іншому ВНЗ тощо. Рішення приймає Вчена рада факультету.

Додати відповідь