Статті

Порядок оформлення субсидії для студентів, які мешкають у гуртожитках ЛНУ імені І.Франка

Галина Чорна         23/02/2016

Порядок оформлення  субсидії для студентів, які мешкають у гуртожитках  ЛНУ  імені І.Франка

Кожен студент, який проживає в гуртожитку і прописаний в ньому, має право на отримання субсидії - адресної безготівкової допомоги з оплати житлово–комунальних послуг.


Читати далі »

Роз’яснення стосовно підвищення стипендії з 1 вересня 2015 року

Андрій Білинський         27/01/2016

Роз’яснення стосовно підвищення стипендії з 1 вересня 2015 року

Постановою Кабінету міністрів № 797 "Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів № 165" збільшено розмір мінімальної академічної стипендії з 1 вересня 2015 року з 730 грн. до 825 грн. Індексація стипендії відбувається відповідно до ЗУ «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядку проведення індексації грошових доходів населення затвердженого Постановою КМУ №1078 від 17.07.2003 року (зі змінами та доповненнями).

Читати далі »

Матеріальне забезпечення молодих спеціалістів

Андрій Білинський         16/10/2014

Матеріальне забезпечення молодих спеціалістів

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» передбачено, що випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, починаючи з 1 січня 2007 р. надається одноразова адресна грошова допомога в п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Читати далі »

Доступно про індексацію стипендій

Андрій Білинський         06/10/2014

Доступно про індексацію стипендій

Останнім часом велика кількість студентів звертаються з проханням роз’яснити, чому розміри стипендій у студентів різні. Не зважаючи навіть на те, що студенти в одній групі можуть отримувати різний розмір стипендій.

Шановні колеги! Ситуація з різним розміром стипендії пояснюється виходячи з наступних чинників.

На сьогодні розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії для студентів...

Читати далі »

Українсько-польська співдружність

Admin         28/02/2014

У п'ятницю, 5 квітня, з гостинним візитом до Львівського національного університету імені Івана Франка завітали представники студентської туристичної організації «BIT» Вроцлавського економічного університету. Ініціатором цієї зустрічі була студентка Вікторія Мельник - заступник голови організації «ВІТ», голова Профкому студентів Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Мураль та секретар Галина Бойко.

 

 

Читати далі »

Про День святого Валентина

Оля Рущак         14/02/2014

Історія цього свята справді контраверсійна. Що саме ми можемо дізнатися зазираючи до книг з історії, легенд чи переказів? Цікаво, як трактують свято сучасники?

Читати далі »

Повернення коштів за навчання

Admin         08/12/2013

Якщо у 2013 році громадянин оплачував своє навчання для здобуття середньо професійної або вищої освіти або навчання іншого члена його сім'ї першого ступеня споріднення, то можна віднести до складу податкового кредиту. У розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом 2013 року сума, яка відноситься до складу податкового кредиту не повинна перевищувати 1 550 грн.

Читати далі »


Останні питання

Добрий день, цікавить нарахування соціальних стипендій для ВПО. Згідно із законом якщо студент мав заборгованість, але здав її до початку наступного семестру, то він може отримувати соц стипендію. Тільки доньці соціальну стипендію так і не дали з початку навчального року, хоча заборгованість була здана в серпні

Скажіть, будь ласка, стипендія для першокурсників по рейтингу ЗНО буде до січня? Січень включно?

стосовно соціальної стипендії, то наскільки я розумію, кошти за жовтень та листопад мають надійти наприкінці листопада? чи наприкінці листопада надійдуть кошти лише за жовтень? тоді за листопад коли? виходить, якщо таким чином механізм виплати зміститься на один місяць, одна виплата просто пропадає або ж влітку коли закінчується термін виплати повинно прийти дві стипендії?

Розпорядженням голови облдержадміністрації призначені премії студентам: обласні- 28 ( по 5140 грн.), В.Чорновола - 2 (по 4800 грн.), Є. Лазаренка -1 (4800 грн.). З чим і вітаєм студентів, які рекомендовані Вченою радою за успіхи у навчанні, наукову, громадську, спортивну діяльність.

Доброго дня! В мене соціальна стипендія останнього разу приходила ще 5 жовтня. Минуло більше місяця, то де стипендія за жовтень? Наперед дякую за відповідь