Статті

Порядок оформлення субсидії для студентів, які мешкають у гуртожитках ЛНУ імені І.Франка

Галина Чорна         23/02/2016

Порядок оформлення  субсидії для студентів, які мешкають у гуртожитках  ЛНУ  імені І.Франка

Кожен студент, який проживає в гуртожитку і прописаний в ньому, має право на отримання субсидії - адресної безготівкової допомоги з оплати житлово–комунальних послуг.


Читати далі »

Роз’яснення стосовно підвищення стипендії з 1 вересня 2015 року

Андрій Білинський         27/01/2016

Роз’яснення стосовно підвищення стипендії з 1 вересня 2015 року

Постановою Кабінету міністрів № 797 "Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів № 165" збільшено розмір мінімальної академічної стипендії з 1 вересня 2015 року з 730 грн. до 825 грн. Індексація стипендії відбувається відповідно до ЗУ «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядку проведення індексації грошових доходів населення затвердженого Постановою КМУ №1078 від 17.07.2003 року (зі змінами та доповненнями).

Читати далі »

Матеріальне забезпечення молодих спеціалістів

Андрій Білинський         16/10/2014

Матеріальне забезпечення молодих спеціалістів

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» передбачено, що випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, починаючи з 1 січня 2007 р. надається одноразова адресна грошова допомога в п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Читати далі »

Доступно про індексацію стипендій

Андрій Білинський         06/10/2014

Доступно про індексацію стипендій

Останнім часом велика кількість студентів звертаються з проханням роз’яснити, чому розміри стипендій у студентів різні. Не зважаючи навіть на те, що студенти в одній групі можуть отримувати різний розмір стипендій.

Шановні колеги! Ситуація з різним розміром стипендії пояснюється виходячи з наступних чинників.

На сьогодні розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії для студентів...

Читати далі »

Українсько-польська співдружність

Admin         28/02/2014

У п'ятницю, 5 квітня, з гостинним візитом до Львівського національного університету імені Івана Франка завітали представники студентської туристичної організації «BIT» Вроцлавського економічного університету. Ініціатором цієї зустрічі була студентка Вікторія Мельник - заступник голови організації «ВІТ», голова Профкому студентів Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Мураль та секретар Галина Бойко.

 

 

Читати далі »

Про День святого Валентина

Оля Рущак         14/02/2014

Історія цього свята справді контраверсійна. Що саме ми можемо дізнатися зазираючи до книг з історії, легенд чи переказів? Цікаво, як трактують свято сучасники?

Читати далі »

Повернення коштів за навчання

Admin         08/12/2013

Якщо у 2013 році громадянин оплачував своє навчання для здобуття середньо професійної або вищої освіти або навчання іншого члена його сім'ї першого ступеня споріднення, то можна віднести до складу податкового кредиту. У розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом 2013 року сума, яка відноситься до складу податкового кредиту не повинна перевищувати 1 550 грн.

Читати далі »


Останні питання

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?