Повернення коштів за навчання

Admin         8.12.2013

Податковий кредит при навчанні

Якщо у 2013 році громадянин оплачував своє навчання для здобуття середньо професійної або вищої освіти або навчання іншого члена його сім'ї першого ступеня споріднення, то можна віднести до складу податкового кредиту. У розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом 2013 року сума, яка відноситься до складу податкового кредиту не повинна перевищувати 1 550 грн.

Членами сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення, згідно з законом, вважаються її батьки та батьки її чоловіка або дружини, її чоловік або дружина, діти як такої фізичної особи, так і її чоловіка або дружини, у тому числі усиновлені ними діти. Інші члени сім'ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення.

Для отримання права на податковий кредит пропонуємо врахувати такі особливості:

 1. При проведенні розрахунку сум податку, які підлягають поверненню платнику податку у зв'язку з реалізацією ним права на податковий кредит, застосовується нарахована зарплата, а не зарплата, що залишається після відрахування з неї внесків до соціальних фондів та податкової соціальної пільги.
 2. Одночасно обидва батьки скористатися правом на податковий кредит на навчання дитини (іншого члена сім'ї першого ступеня споріднення) права не мають. При навчанні платника податку або члена його сім'ї першого ступеня споріднення витрати, понесені у зв'язку із оплатою навчання, можуть бути включені до податкового кредиту одного з таких членів за їх вибором.
 3. На податковий кредит бабця (дід), сестра (брат), тітка (дядько) або інші особи, які сплачували за навчання студента у вузі, не мають права.
 4. Якщо договір на навчання укладено між вузом та студентом (дитиною), у документах (квитанціях) про оплату навчання зазначено П.І.Б. дитини-студента, а за податковим кредитом звертається платник податку - батько цього студента, то якщо студент не одержує доходів у вигляді зарплати, батько має право на податковий кредит.
 5. Якщо договір на навчання укладено між вузом та батьком студента, а квитанції на оплату оформлені на ім'я студента, який не має самостійних джерел доходу, то у батька є право на податковий кредит.
 6. Якщо громадянин навчається сам та навчає дитину або 2-х і більше своїх дітей, обмеження щодо не перевищення суми сплачених на навчання коштів понад 1 550 грн. у 2013 р., стосується загальної суми, сплаченої платником податку за навчання всіх членів сім'ї першого ступеня споріднення, за умови, що сума нарахованого податкового кредиту не перевищує суми зарплати, одержаної протягом такого звітного року.
 7. Якщо студент у 2013 р. навчався та працював і отримував зарплату, то він за наслідками 2013 р. є платником податку з доходів фізичних осіб і право на звернення за податковим кредитом має він, а не члени його сім'ї першого ступеня споріднення (батьки). Якщо ж студент протягом звітного року одержував доходи, відмінні від зарплати, зокрема, від виконання договорів цивільно-правового характеру (разового договору, договору підряду тощо), які не є трудовими договорами, то члени його сім'ї першого ступеня споріднення мають право на податковий кредит щодо сум, сплачених за навчання такого студента. Виняток становлять випадки, коли студент після закінчення навчання у звітному році влаштувався на роботу і одержував зарплату. В даній ситуації, враховуючи те, що під час навчання студент не працював і не одержував зарплату, тобто не був платником податку, а працевлаштувався лише після одержання диплому про закінчення вузу, за податковим кредитом може звернутися той з батьків - платник податку, що сплачував за навчання дитини у вузі за певну кількість місяців навчання протягом звітного 2013 р.
 8. Якщо оплата навчання студента-заочника, який працює, провадилась ним за рахунок кредиту, одержаного безпосередньо на такі цілі і розміщеного на депозитному рахунку у банку, такий студент - заочник має право на податковий кредит.
 9. Кількість місяців навчання, які приймаються для розрахунку податкового кредиту, визначається навчальним закладом у договорі, а якщо це не зазначено договором, то платник податку, який реалізовує право на податковий кредит, повинен пред'явити довідку з такого навчального закладу щодо кількості місяців навчання (тривалість семестрів) у звітному податковому періоді (році).
 10. При розрахунку сум податку, що підлягає поверненню платнику податку у зв'язку із реалізацією права на податковий кредит щодо вартості навчання на заочній формі, слід враховувати 12 місяців навчання у звітному податковому році.
 11. Якщо батьки розлучені і дитина проживає з матір'ю, а за навчання цієї дитини сплачує батько, право на податковий кредит за навчання своєї дитини у такому випадку батько має, якщо батько не позбавлений батьківських прав та його дитина не всиновлена іншим платником податку (наприклад, новим чоловіком колишньої дружини).
 12. Якщо підприємство нараховувало, але не перераховувало протягом року до бюджету податок з виплачуваної працівнику зарплати, то такий платник податку за підсумками такого податкового року не має права на податковий кредит.
 13. До податкового кредиту не включається плата за навчання на військовій кафедрі, оскільки це додаткова послуга навчального закладу, яка не є обов'язковою у процесі безпосереднього навчання за обраним фахом і оплачується окремо (додатково) від плати за навчання згідно з укладеним з вузом договором.
 14. У розрахунок податкового кредиту громадянина приймаються суми коштів, сплачені на користь вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів освіти для компенсації вартості навчання у інтернатурі та магістратурі.
 15. Навчання в аспірантурі не відноситься до одержання вищої освіти, а оплата за навчання в аспірантурі не може бути включена до складу податкового кредиту платника податку.
 16. Включення до податкового кредиту оплати за навчання на підготовчих курсах для вступу до вузів не передбачено чинним законодавством.

Розглянемо приклад розрахунку податку з доходів фізичних осіб при оформленні податкового кредиту на навчання.

Громадянину нараховано за 2013 рік 24000 грн. заробітної плати та утримано 3120 грн. податку з доходів фізичних осіб. За навчання дитини у 2013 році громадянин сплатив 7500 грн. Тоді при поданні громадянином до податкової інспекції декларації про доходи та відповідних документів, йому повернуть 3120 - (24000 - 7500) * 15/100 = 645 грн.

 

Відео Львів-ТБ, автор Світлана Ровенчак.


Коментарі

Марія Коцюбайло     29.1.2014 13:20

дайте будь ласка зразок довідок для повернення коштів

яна     29.1.2014 13:58

а если родители не работают??? что делать??

Андрій Білинський     31.1.2014 11:23

Маріє, у нас немає таких зразків. Зверніться будь ласка у податкову.

Андрій Білинський     31.1.2014 11:26

Яна, якщо ні Ви, як студентка, ні Ваші батьки не працюють, то Ви не маєте права на податковий кредити, оскільки Ви не сплачували податок.

Галина     3.2.2014 12:35

А як розрахувати повернення коштів,якщо я навчаюся на другій вищій та перебуваю у декретній відпустці по догляду за дитиною???

людмила     3.2.2014 20:16

чи маю я право на повернення податку.якщо я знаходжусь у декретній відпустці і навчаюсь за контрактом на заочній формі навчання.???

марія     4.2.2014 7:37

чи маю я право на повернення коштів якщо договір про навчання укладено між вузом і батьком дитини в разі розлучення. за навчання оплачую я.батько у дпі з подібною заявою не звертався................

Андрій Білинський     4.2.2014 9:15

До Галина, 03.02.2014
Навчаючись на другій вищій освіті Ви маєте право на податковий кредит за навчання, але оскільки Ви перебуваєте у декретній відпустці, то повернення повинен оформляти хтось з осіб першого ступеня споріднення (чоловік або хтось з батьків).

Андрій Білинський     4.2.2014 9:16

До Людмила 03.02.2014
Оскільки Ви перебуваєте у декретній відпустці, то повернення повинен оформляти хтось з осіб першого ступеня споріднення (чоловік або хтось з батьків).

Андрій Білинський     4.2.2014 9:19

До Марія 04.02.2014
Проконсультувавшись з працівниками ДПС повідомляємо Вам про те, що Ви маєте право на повернення коштів.

Ліна     4.2.2014 11:13

Чи маю я право на одержання податкового кредиту, якщо я навчаюсь у приватному вищому навчальному закладі???

Ліна     4.2.2014 11:13

Чи маю я право на одержання податкового кредиту, якщо я навчаюсь у приватному вищому навчальному закладі???

Ліна     4.2.2014 11:13

Чи маю я право на одержання податкового кредиту, якщо я навчаюсь у приватному вищому навчальному закладі???

Віктор     4.2.2014 13:11

Чи маю я право на одержання податкового кредиту, якщо я інвалід війни 2 групи

Андрій Білинський     5.2.2014 7:46

До Ліна, 04.02.2014
Так, навчаючись у приватному ВНЗ на території України Ви маєте право на податковий кредит.

Андрій Білинський     5.2.2014 7:48

До Віктор, 04.02.2014
Соціальна категорія не впливає на повернення коштів, будь який громадянин України який сплачує податок на доходи фізичних осіб має право скористатись податковою знижкою на навчання.

Вікторія     5.2.2014 8:04

http://vseprogroshi.com.ua/podatkova-znyjka-na-navchannya.html
в зазначеній статті містяться зразки бланків необхідних для заповнення.

Марія     5.2.2014 10:29

Чи маю я право на одержання податкового кредиту, якщо я пенсіонер по інвалідності

Любов     5.2.2014 11:26

Я , мати, сплачую за двох студентів. Мені оформляти кредит один за двох, чи два окремих? Дякую.

людмила     5.2.2014 14:22

чи я маю право на одерження податкового кредиту якщо маю пільги як мати-одиночка трьох дітей (працевлаштована та податок не сплачую) ??

Андрій Білинський     7.2.2014 10:00

До Марія, 05.02.2014
Вважаємо, що не маєте права оскільки Ви не є платником податку на доходи громадян.

Андрій Білинський     7.2.2014 10:02

До Любов, 05.02.2014
Вам потрібно оформляти одну податкову знижку, просто додати копії обох договорів про навчання та квитанції про оплату за двох студентів.

Андрій Білинський     7.2.2014 10:03

До Людмила, 05.02.2014
Право на одержання податкового кредиту при навчанні мають лише особи, які сплачують податок на доходи.

Тетяна     7.2.2014 10:14

яка сума береться до розрахунку? (за навчання за 2012 рік заплатила в січні 2013 року. Дану суму в податковій не брали до розрахунку за 2012 рік) Чи братиметься сума яка заплачена у 2013 році до розрахунку для відшкодування за 2013 рік?

Елена     9.2.2014 16:06

Подскажите, если студент проработал только с сентября по декабрь 2013 года, то в расчет для расчета на возврат берется только сумма уплаченного подоходного налога за эти 4 месяца? Или за январь-август можно подать справку с работы отца, а с сентября-декабря - студента?

микола     10.2.2014 0:49

Будь ласка,скаж!ть,якщо догов!р оплати оформлений мною-студентом,але я не працюю,то мати маэ право скористатись кредитом?

микола     10.2.2014 0:49

Будь ласка,скаж!ть,якщо догов!р оплати оформлений мною-студентом,але я не працюю,то мати маэ право скористатись кредитом?

Оксана     10.2.2014 6:24

Подскажите пожалуйста,в сентябре 2013 была внесена оплата за 2013-2014 учебный год одной суммой,что указано в договоре с ВУЗом,а налоговая делит сумму на 2 и учитывает только половину,а вторая половина вообще пропадает,т.к. она не может быть использована в следующем периоде(за 2014год) Правомерно ли это? Заранее благодарю.

Андрій Білинський     10.2.2014 8:11

До Тетяна 7.2.2014
Ні, для розрахунку береться сума оплати за навчання у звітному році. У розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом 2013 року сума, яка відноситься до складу податкового кредиту не повинна перевищувати 1 550 грн.

Андрій Білинський     10.2.2014 8:22

До Елена 9.2.2014 16:06
У розрахунок береться сума за весь рік і право на податкову знижку має студент.

Андрій Білинський     10.2.2014 8:23

Так, все правильно, будь хто з Ваших батьків має право скористатись податковою знижкою за Ваше навчання якщо Ви не працюєте.

Діана     10.2.2014 15:22

Добрий день! Скажіть будь ласка чи можна враховувати у витрати квитанцію за 2й семестр навчання, яка була сплачена 25.12.2012 року, але фактично це оплата за 2013 рік? Дякую

оксана     10.2.2014 19:16

я оплачую навчання за двох студентів,отримую пенсію і не працюю офіційно,не працює і мій чоловік,чи я маю право на повернення коштів за навчання в податковій.

инна     10.2.2014 19:43

если я не работаю, а муж пенсионер.оплачивали контракт с пенсии. имею ли право на возврат налогового кредита

Андрій Білинський     11.2.2014 9:02

До Діана 10.2.2014
Де-юре не можна, проте відомі випадки коли податкова повертала кошти за такими квитанціями.

Андрій Білинський     11.2.2014 9:04

До Оксана 10.2.2014
До инна 10.2.2014
Податкова знижка за навчання застосовується лише для осіб, які отримують заробітну плату. Отримання пенсії чи доходу як юридичної особи або ФОП не дає права на податкову знижку.

Оксана     11.2.2014 16:14

Подскажите пожалуйста,в сентябре 2013 была внесена оплата за 2013-2014 учебный год одной суммой,что указано в договоре с ВУЗом,а налоговая делит сумму на 2 и учитывает только половину,а вторая половина вообще пропадает,т.к. она не может быть использована в следующем периоде(за 2014год) Правомерно ли это? Заранее благодарю.

Андрій Білинський     12.2.2014 8:03

До Оксана 11.02.2014
Де-юре не можна, оскільки згідно чинного законодавства потрібно подавати документи підтверджуючі оплату у звітному році, проте відомі випадки коли податкова повертала кошти за такими квитанціями.

Анна     12.2.2014 11:13

Поясніть 8 пункт цього закону.Оплата за навчання проведена з кредитної картки.

Андрій Білинський     12.2.2014 13:05

До Анна 12.02.2014
Радимо Вам звернутись у консультаційний центр ДПС. Тел. 0 800 501 007

ольга     12.2.2014 15:36

якщо я маю 3 групу інвалідності , чоловік не працює , я оплачую навчання одного студента , чи маю я право на повернення коштів за навчання в податковій

оксана     12.2.2014 15:59

Возможно ли получить налоговую скидку еще за 2012 год?

Валентина     12.2.2014 17:15

Моя дитина працює та заочно навчається чи має вона право на повернення коштів за навчання

Андрій Білинський     13.2.2014 7:32

До ольга 12.02.2014
Якщо Ви працюєте і отримуєте зарплату, тоді так, в іншому випадку - ні.

Андрій Білинський     13.2.2014 7:33

До оксана 12.02.2014
Ні, податковою знижкою можна скористатись до кінця року наступного за звітним.

Андрій Білинський     13.2.2014 7:33

До Валентина 12.02.2014
Так, вона має право на податкову знижку.

ольга     13.2.2014 8:22

якщо я не працюю батько на пенсії мама на державній роботі але завжи вона хворіє і на лікарняному я маю право на повернення коштів????

Елена     13.2.2014 10:43

На скольких листах заполняется декларация и есть ли где-то пример ее заполнения? Спасибо.

Андрій Білинський     13.2.2014 10:46

До ольга 13.02.2014
Ви не маєте права на податкову знижку на навчання, оскільки не працюєте. Спробуйте оформити її на Вашу маму.

Андрій Білинський     13.2.2014 10:48

До Елена 13.02.2014
Ваше запитання уже розглядалось на цій сторінці, прочитайте, будь ласка, коментарі вище.

Іванна     13.2.2014 11:22

Добрий день! Підскажіть, будь ласка, до якого терміну потрібно здати документи за навчання.

Іванна     13.2.2014 11:23

за 2013 рік

Андрій Білинський     14.2.2014 7:21

До Іванна 13.02.2014
Ви маєте право скористатись податковою знижкою до кінця податкового року, наступного за звітним. Тобто до кінця 2014 року.

Юрій     15.2.2014 16:30

Я можу скористатись цією послугою за попередні роки навчання ? Тобто в 2013 я цього не робив.

віталія     15.2.2014 19:09

Вітаю. Скажіть будь ласка, чи має право батько-військовий, на податкову знижку?

Катя     16.2.2014 17:28

Добрий день! Підкажіть будь-ласка, чи маю я право скористатися податковою знижкою, якщо мій син уклав договір на себе,квитанція також на його ім*я, і він працював місяць?

Андрій Білинський     17.2.2014 8:12

До Юрій 15.02.2014
Ні, за попередні роки повернення не можливе.

Андрій Білинський     17.2.2014 8:13

До віталія 15.02.2014
На податкову знижку за навчання своїх дітей має право будь який громадянин України який отримує зарплату та сплачує податок на доходи фізичних осіб.

Андрій Білинський     17.2.2014 8:18

До Катя 16.02.2014
Все залежить від того як він був прийнятий на роботу. Якщо по договору цивільно-правового характеру, який не є трудовими договорами, тоді Ви маєте право на податкову знижку.

людмила ф     17.2.2014 14:44

если договор с учебным заведением заключен с матерью учащегося может ли отец подать декларацию так как у него больше зарплата?

Марія     17.2.2014 21:17

Я тільки недавно взнала про повернення певних грошових вітсотків ... А чи є термін, після якого вже пізно звертатись з цим питання у податкову???

Юля     18.2.2014 13:30

якої форми має бути довідка про заробітну плату ?

Андрій Білинський     19.2.2014 6:13

До людмила ф 17.02.2014
так, може.

Андрій Білинський     19.2.2014 6:14

До Марія 17.02.2014
За звітний рік, Ви можете отримати повернення до кінця наступного календарного року. Тобто щоб оформити податкову знижку за 2013 рік документи Ви можете подавати до кінця 2014 року.

Андрій Білинський     19.2.2014 6:15

До Юля 18.02.2014
Зверніться будь ласка у податкову.

людмила ф     19.2.2014 8:58

нам сказали что нет.кто заключал договор тот и подает декларацию.как быть?

Ірина Котенко     19.2.2014 9:37

Здала пакет документів в ОДПІ, в т.ч. квитанції про сплату за навчання (перша квитанція від 05.08.13р. на суму 3500, друга квитанція від 20.09.13р. на суму 3500). тобто розрахувалась за навчання за 2013-2014 навчальні роки. В податковій прийняли тільки першу квитацію, пояснивши що друга квитанція сплачена за друге півряччя навчання, тобто за навчання 2014 року, тому не приймаеться з документами, але і в наступному році її вже не приймуть, бо сплачека квитанція в 2013 році. де логіка????? поясніть!!!!!

Ольга     19.2.2014 9:59

Добрий день! Підкажіть будь-ласка Я підприємець,договір навчання дитини складенний на мене,квитанція оплати за навчання теж ,батько працює.Кому можна подавати документи ,щоб повернути кошти за навчання???

людмила ф     19.2.2014 12:14

ирина котенко у нас такая же ситуация! не понятно!!!!!!!!!!

Андрій Білинський     20.2.2014 7:18

До людмила ф 19.02.2014
Зверніться у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007. Їх відповідь буде правильною.
До Ірина Котенко 19.02.2014
Так, все правильно. Квитанція про оплату приймаються лише за звітний період і за навчання у звітному періоді. Вам потрібно було оплачувати за другий семестр уже в 2014 році і оформити повернення за 2014 рік.
До Ольга 19.02.2014
Лише батько має право на податкову знижку.

ольга     24.2.2014 10:38

ТАК ,ЛИШЕ БАТЬКО МАЄ НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ.а КВИТАНЦІЯ ОПЛАЧИНА 25.06.13 мНОЮ,А 11.01.14-ДОНЬКОЮ.ТА ДОГОВІР НАВЧАННЯ НА МЕНЕ.щО МОЖНА ЗРОБИТИ ,ЩОБ ПОВЕРНУТИ КОШТИ ЗА НАВЧАННЯ?дЯКУЮ.

Тетяна     24.2.2014 20:47

Добрий Вечір. Підкажіть будь ласка куди в податкову звертатися.Дякую.

Андрій Білинський     25.2.2014 8:18

До Ольга 24.02.2014
Вам потрібно подати всі необхідні документи для отримання податкової знижки оформлені на батька. В податковій сказали, що те хто платник по квитанції значення не має.

Андрій Білинський     25.2.2014 8:18

До Тетяна 24.02.2014
В державну податкову інспекцію по місцю проживання.

Ольга     25.2.2014 17:47

Скажіть будь ласка, до скількох років навчання повертають кошти,( заочна форма)

Тетяна     25.2.2014 19:23

Син навчався по договору до 30.06.2013 р. Під час навчання не працював. Отримав диплом бакалавра. З жовтня місяця ПРАЦЮЄ. В податковій сказали що по новій конституції за ці півроку можливо нададуть податкову знижку якщо разом з декларацією я надам роз"яснення в письмовій формі що мені можна надати знижку за півроку. В п. 7 вашого пояснення я це прочитала, але де мені взяти письмове роз"яснення?

Андрій Білинський     26.2.2014 7:38

До Ольга 25.02.2014
Згідно чинного законодавства батьки зобов'язані утримувати дітей до 23 років, проте податковий кодекс говорить про те, що скористатись податковою знижкою мають право члени сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення. Тому виходить, що податковий кодекс чітко не визначає вік дитини до якого можливе повернення.

Андрій Білинський     26.2.2014 7:46

До Тетяна 25.02.2014
Так, все правильно, Ви маєте право на податкову знижку за сина, оскільки він не працював під час навчання.
Така інформація є на офіційному сайті Інформаційно-довідкового департаменту міндоходів (http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques)
На цій сторінці Вам потрібно вибрати
103 податок на доходи фізичних осіб
103.06 податкова знижка
103.06.03 на навчання
Далі з'явиться список питань,
Вибираєте питання "Чи має право на податкову знижку батько (матір) студента, який(-а) фактично здійснював(-ла) оплату за навчання, якщо"
В останньому абзаці відповіді є розглянуто випадок який Вас цікавить.
Зверніть увагу, що це офіційний інформаційний-ресурс міністерства доходів України.

Богдан     26.2.2014 8:46

Якщо в договорі Про навчання Прописаний Батько та Дитина..То Чи може отримати податкову Знижку Мати?

Богдан     26.2.2014 8:46

Якщо в договорі Про навчання Прописаний Батько та Дитина..То Чи може отримати податкову Знижку Мати?

Андрій Білинський     27.2.2014 7:28

До Богдан 26.02.2014
Так, мати може отримати податкову знижку.

Любов     27.2.2014 7:44

Я навчаюся у двох вузах одночасно i працюю. Чи можу я подавати документи на повернення з двох вузiв?

Олена     27.2.2014 8:33

Чи повернуть мені кошти, якшо я навчаюсь заочно,працюю,але для мене діє соціальна пільга,тому сума податку з мене стягувалась менша,чи повернуть мені кошти?

Андрій Білинський     27.2.2014 14:36

До Любов 27.02.2014
Так, Ви можете подавати документи на повернення з двох ВНЗ.

Андрій Білинський     27.2.2014 14:38

До Олена 27.02.2014
Вважаємо, що маєте право, проте радимо Вам звернутись у Контакт-центр Міністерства доходів за телефоном 0 800 501 007.

Галина     28.2.2014 8:33

до якого числа можна подавати документи

Надія     1.3.2014 13:59

В 2013 році я сплатила за навчання дочки 23950 грн. При розрахунку виходить, що мені держава повинна повернути 3592,50. Як розуміти, що податковий кредит не може перевищувати 1550 грн?

Андрій Білинський     2.3.2014 18:15

До Галина 28.02.2014
Документи на податкову знижку можна подати до кінця року наступного за звітним.

Андрій Білинський     2.3.2014 18:18

До Надія 01.03.2014
У розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом 2013 року сума, яка відноситься до складу податкового кредиту не повинна перевищувати 1 550 грн.
Тобто якщо Ваша дочка навчається протягом 10 місяців в році то сума податкової знижки за рік не повинна перевищувати 1 550грн. х 10 місю=15 500 грн.

Олена18     4.3.2014 8:52

Мены потрібен зразок на переофомлення догову з мене на матір! У кого є зразок - напишіть.

Анна     4.3.2014 10:43

Добрий день. В мене немає квитанцій по оплатам за навчання (їх вкрали з гаманцем), ні університет ні банк не погоджуються надати банківську виписку по даним оплатам. Чи можна без квитанцій, але згідно з договором про навчання оформити декларацію?

Андрій Білинський     4.3.2014 12:21

До Анна, 04.03.2014
Ні, обов'язково повинні бути документи, які підтверджують оплату.

Анна     4.3.2014 13:10

дякую :(

Софія     4.3.2014 17:31

Якщо у Договорі Платником є Дитина,а фактично платить іі мама і у квитанціях дані мами,то чи мають право на повернення коштів у такій ситуації?Якщо так,то чиї документи нести до податкової ?

Олена18     4.3.2014 18:37

Що ніхто не переоформляв договір ? :(

Андрій Білинський     5.3.2014 10:13

До Софія, 04.03.2014
Так, маєте, несіть документи мами.

Тетяна     5.3.2014 11:59

Я повертаю гроші за навчання чоловіка. Згідно договору він навчається з вересня 2013року по травень 2014року. Сума за навчання 8890грн. Всю суму я оплатила в 2013 році. І мені порахували що сума на місяць не повинна перевищувати 1610грн. Тоді 1610грн х4 місяці(вересень-грудень) і вийшло 6440грн. Тобто врахували що я оплатила за навчання 6440грн замість 8890грн. Підкажіть будь-ласка чому мені врахували тільки 4 місяці? Адже він згідно договору навчається до травня 2014року.

Олена18     5.3.2014 15:40

Дуже прошу скинути мені заяву на переоформлення. Буду дуже вдячна.

Петро 23     5.3.2014 19:53

Якщо в квитанції про оплату за перші півроку мої дані а за другі півроку мами ,то чиї документи треба подавати .У договорі платник - мама!

Андрій Білинський     6.3.2014 7:54

До Тетяна, 05.03.2014
Ви оформляєте податкову знижку за 2013 рік відповідно знижка поширюється лише на місяці навчання у 2013 році. Також оплата в 2013 році за навчання у 2014 році не зможе бути подана для отримання податкової знижки за 2014 рік. Оплата за навчання повинна здіснюватись в тому ж році за який оформляється знижка.

Андрій Білинський     6.3.2014 7:56

До Олена 18, 05.03.2014
В нас немає таких заяв. Для оформлення податкової знижки на навчання договір не повинен бути оформлений на матір.

Андрій Білинський     6.3.2014 7:57

Оформляти податкову знижку має право студент якщо він працює і отримує зарплату, якщо ж ні, то в такому випадку право на податкову знижку отримують його батьки (скористатись може лише хтось один). Особа платника не є важливою.

Петро 23     6.3.2014 14:26

Якщо я працюю і отримую зарплату ,то оформляти податкову знижу потрібно на мене ,чи на маму ,яка є фактично платником

Андрій Білинський     6.3.2014 16:41

На Вас. Ви є платником податку і оформлення можливе лише на Вас.

Михайло     11.3.2014 6:47

З працюючими батьками все зрозуміло, а от якщо батьки пенсіонери і оплачують навчання , прибутковий податок з пенсії не утримується як мені відомо, що в такому випадку?

Андрій Білинський     11.3.2014 7:21

До Михайло 11.03.2014
Якщо батьки пенсіонери і не працюють (тобто не отримують зарплату), то вони не мають права на податкову знижку за навчання.

Анна     11.3.2014 14:05

До якого терміну потрібно подати документи до податкової служби?

Андрій Білинський     11.3.2014 15:56

До Анна, 11.03.2014
Дане питання уже піднімалось на цій сторінці.
До кінця року.

Ліда     12.3.2014 2:41

Навчались на державному в медколеджі.після закінчення немає де влаштуватись.який термін для працевлаштування.чи обовязкове повернення коштів

наталя     12.3.2014 8:42

Чи маю я право на повернення коштів за навчання,якщо я не громадянин України? .Я працюю і сплачюю всі податки.

Юлія     12.3.2014 11:05

Скажіть будь-ласка, чи можна зараз подавати документи для отримання податкової знижки за 2013 рік?

надежда     12.3.2014 18:15

якщо я хочу отримати гроші за 2013 рік то до якого числа ( місяця) в 2014 році мені потрібно подати документи??????? Скажіть будь ласка, буду вдячна!!!!!!

Андрій Білинський     13.3.2014 7:29

До Ліда
Ні, якщо Вас не направляли на роботу тоді повертати кошти за навчання не потрібно.
До Наталя
Зверніться у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007.
До Юлія
Так, можна подавати.
До Надежда
Відповідь на Ваше запитання є 4-ма коментарями вище!
Відповідь: До кінця 2014 року.

Світлана     13.3.2014 12:29

Таке питання: якщо у 2013 році я заплатила 5000 грн. за навчанння за вересень 2013 - лютий 2014 (всього 6 місяців), то при розрахунку податкової знижки буде враховуватися вся сума (5000) чи лише її частина за вересень-грудень 2013 року?

Ганна     13.3.2014 15:31

Скажіть, будь ласка, чи маю право на повернення грошей за навчання, якщо я навчаюсь на денній формі, офіційно працюю і отримую пенсію по втраті годувальника?

Андрій Білинський     13.3.2014 15:45

До Світлана
Лише її частини за вересень-грудень 2013 року
До Ганна
Так, Ви маєте право на податкову знижку, якщо Ви офіційно працевлаштовані і отримуєте заробітну плату.

Людмила     14.3.2014 10:40

Скажіть будь-ласка, чи є якась альтернатива втраченим квитанціям про оплату начання та виписок банку, що можна пред"явити податковій, що б ще було підставою для відшкодування коштів?

ЕЛЕНА     14.3.2014 11:13

Добрый день! Мне отказали в получении льготы на основании того, что дочь работала один месяц и теперь она должна платить сама. Я слышала, что есть выбор того кто оплачивает обучение (по контракту оплачиваю я, как мать)? Подскажите на какой пункт ссылаться в этой ситуации? Спасибо!

Анастасія     15.3.2014 19:09

Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, за 2013 рік за навчання батьки сплатили суму у розмірі 11000 грн за навчання. Але у грудні місяці 2013 року я влаштувалася на роботу і отримала лише 1500грн. На кого оформлюється декларація, адже моя зарплата є набагато меншою за суму за навчання. Дякую

Андрій Білинський     17.3.2014 10:18

До Людмила
Не знаємо, радимо Вам звернутись у податкову або у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007
До Елена
Якщо дочка працювала, отримувала зарплату, відповідно сплачувала податок на доходи фізичних осіб, то й право на податкову знижку має вона. Щодо укладення договору (чи це на щось впливає не знаємо), радимо ще проконсультуватись у Контакт-центрі Міндоходів за телефоном 0 800 501 007
До Анастасія
Ваше питання аналогічне питанню Елени. Дивіться вище.

марія     17.3.2014 12:38

якщо батьки проживають і працюють за кордоном чи можу я отримати податковий кредит

ірина     17.3.2014 14:31

дочка навчається, чоловік працює і є ще ФОП ,хто має право отримати податковий кредит

Виктория     17.3.2014 14:47

Скажіть будь-ласка, в серпні 2013 році я вступила до магістратури навчатися 1 рік вартість навчання за рік 6500грн, а з 11 вересня 2013 року я почала працювати, в 2013 році я офіційно отримала зарплатню за повні 3 місяці сукупній доход 4106,05грн єдиний соц внесок 145,65грн Сума податкової соціальної пільги 2294 грн Сума податку на доходи з фіз ос 249,96грн. Квитанцій про оплату 2 одна за перший семестр 3250грн в серпні 2013 року сплачено, а інша за другий семестр в січні 2014року. Мені відмовили в податковій на повернення коштів. Сказавши що я не отримаю нічого!! Я можу розраховувати на які небуть кошти?

Геннадий     17.3.2014 16:08

Дайте пожалуйста , законодательную ссылку на пункт 10 этой статьи.Спасибо

Зоряна.     17.3.2014 21:43

Скажіть будь ласка,а якщо я не проживаю з батьками,а за навчання сплачує брат,чи маю я право отримати податковий кредит?

Зоряна.     17.3.2014 21:43

Скажіть будь ласка,а якщо я не проживаю з батьками,а за навчання сплачує брат,чи маю я право отримати податковий кредит?

Андрій Білинський     18.3.2014 9:32

До Марія
Право на податкову знижку мають ті особи, які сплачують податок на доходи фізичних осіб в Україні.
До Ірина
Якщо Ваш чоловік крім доходів та податків як ФОП ще отримує заробітну плату й відповідно сплачує податок на доходи фізичних осіб (НЕ ПІДПРИЄМЦІВ) тоді він має право на податкову знижку.
До Виктория
На скільки нам зрозуміло Ви мали б отримати податкову знижку за перший семестр навчання, а за другий семестр оформляти цю знижку уже в 2015 році за 2014. Зверніться будь ласка у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007.
До Геннадий
Даний приклад розглядається на сторінці Контакт-центру Міндоходів http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques
До Зоряна
Податковий кредит залежить від того хто працює і сплачує податок на доходи фізичних осіб.

Ирина     18.3.2014 10:00

Что делать, если ВУЗ отказывается давать справку о количестве учебных месяцев?

Олександра     19.3.2014 18:45

Через скільки часу податкова поверне податковий кредит?

Андрій Білинський     20.3.2014 10:44

До Ирина
Вимагати, звертатись до адміністрації.
До Олександра
З цим питанням Вам слід звернутись у податкову.

ЮЛЯ     21.3.2014 12:29

Скажіть, будь ласка, чи можу я розраховувати на податковий кредит в такій ситуації коли договір про навчання укладений між моєю мамою і університетом. Я працюю і хотіла би оформити всі документи на себе. Це можливо ???

ЮЛЯ     21.3.2014 12:29

Скажіть, будь ласка, чи можу я розраховувати на податковий кредит в такій ситуації коли договір про навчання укладений між моєю мамою і університетом. Я працюю і хотіла би оформити всі документи на себе. Це можливо ???

Тетяна     22.3.2014 6:39

Чи не могли б Ви вказати перелік документів які потрібно подати в податкову інспекцію для повернення податкового кредиту на навчання. Дякую.

Денис     22.3.2014 15:18

доброго дня , пісдкажіть в який термін повертаються кошти!?

Уляна     24.3.2014 11:24

Підкажіть чи маю я право на податковий кредит за 2013 рік, якщо я працевлаштувалася лише у вересні 2013 року. Дякую)

Іван     24.3.2014 13:12

Чи маю я право на податковий кредит , якщо плата за навчання 2014 року була зроблена у 2013 році ?

Тарас     24.3.2014 14:29

Скажіть будь ласка, чи маю я право на податковий кредит, якщо я працюю офіційно (водночас навчаюся за контрактом), сплачую податок на дохід, проте заробітна плата досить мізерна (бл.300 грн. за 0,25 ставки) і особисто я не можу оплатити вартість навчання самостійно. Чи має в такому випадку право на податковий кредит хтось із батьків?

Андрій Білинський     25.3.2014 7:29

До Юлія
Так, згідно чинного законодавства якщо Ви працюєте, то права на податкову знижку за Ваше навчання батьки не мають, а маєте лише Ви. Відповідно Вам потрібно подавати ці документи у податкову. Те що договір укладений з Вашою мамою на це не впливає.
До Тетяна
На жаль у нас немає повної інформації по Вашому питанню, зверніться будь ласка у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 (з стаціонарних телефонів безкоштовно).
До Денис
У нас немає інформації щодо термін виплати знижки, а зважаючи на фінансову ситуацію в державі думаємо, що ніхто не зможе Вам сказати коли буде виплата.
До Уляна
Так, Ви маєте право на податкову знижку.
До Іван
У податковому кодексі написано, що для податкової знижки потрібно подавати документи за послуги здійсненні у звітному році та підтверджуючі документи про їх оплату також за звітний рік. Тобто ні. Проте радимо Вам спробувати скористатись податковою знижкою, оскільки відомі випадки коли повертали кошти.
До Тарас
Тарас, право на податкову знижку маєте лише Ви оскільки Ви уже працевлаштовані, право скористатись податковою знижкою за Ваше навчання батьки уже не мають. На жаль наше законодавство не враховує розмір заробітної плати і можливість оплати вартості навчання за її рахунок.(((

Елена     25.3.2014 8:12

Здравствуйте!Я учусь на стационаре и на заочном сразу.На стационаре получаю стипендию,заочно - платно. В договоре с вузом я и квитанции а мое имя.Родители в разводе,папа пенсионер,мама работает. Может ли мама получить наоговый кредит?или документы должна подать я?
И еще вопрос:если есть кредитная карта,она где-то указывается?

Елена     25.3.2014 8:12

Здравствуйте!Я учусь на стационаре и на заочном сразу.На стационаре получаю стипендию,заочно - платно. В договоре с вузом я и квитанции а мое имя.Родители в разводе,папа пенсионер,мама работает. Может ли мама получить наоговый кредит?или документы должна подать я?
И еще вопрос:если есть кредитная карта,она где-то указывается?

Андрій Білинський     26.3.2014 7:20

До Елена
Доброго дня!
Так, Ваша мама має право скористатись податковою знижкою за навчання. Щодо кредитної картки, то інформацією не володіємо.

Мирослава     26.3.2014 9:33

Доброго дня .Я поступила в інститут в 2012 році в червні 2014 року закінчую рік була в декретній відпустці,зараз працюю,чи зможу я повернути гроші за всі два роки навчання і що для цього потрібно.

Олена     26.3.2014 15:12

Добрий день! Син навчається у коледжі, не працює. Я не працюю. Чоловік працює по трудовій угоді, чи має він право скористатись податковою знижкою за навчання.

Андрій Білинський     26.3.2014 17:06

До Мирослава
Якщо оплата була здійснена у 2012 році, тоді ні, Ви не маєте права на податкову знижку за навчання.

Андрій Білинський     26.3.2014 17:10

До Олена
Згідно з п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ заробітна плата для податкової знижки - це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Ці відносини регулюються трудовим законодавством, зокрема Кодексом законів про працю. При укладанні трудового договору з працівником працедавець видає наказ про зарахування його на роботу, на підставі якого у трудовій книжці цього працівника робиться позначка про прийняття його на роботу на відповідну посаду.
Відповідь з сторінки Контакт-центру Міндоходів http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques.

Діана     27.3.2014 9:21

Доброго дня. Якщо в квитанції вказано прізвище батька як платника , чи може мати дитини звернутися в податкову за поверненням коштів

Снежана     27.3.2014 10:43

Скажите пожалуйста, я с многодетной семье, моя мама официально работала, а сейчас в декретном отпуске, я студентка учусь на д/ф отец с нами не живет, елементов не выплачивает, за учебу мама платит одна, договор и квитанции оформлены на меня. Имеет ли мама право на возвращение денег?

Ірина     27.3.2014 12:15

Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи маю я ще право на податковий кредит за 2013 рік?проплачено за 2013 і за перший семестр 2014 року!Тобто чи не запізно подати ще докменти на податковий кредит за 2013 рік?

Галина     28.3.2014 9:52

Як правильно розрахувати податкову знижку за навчання, якщо я сплатила 10.12.2012р. суму за повний рік (І семестр - вересень, жовтень, листопад, грудень 2012 року і ІІ семестр - січень, лютий, березень, квітень, травень, липень 2013 року)

Галина     28.3.2014 10:00

Як правильно розрахувати податкову знижку за навчання, якщо я сплатила 10.12.2012р. суму за повний рік навчання 2012-2013р.р. (І семестр - вересень, жовтень, листопад, грудень 2012 року і ІІ семестр - січень, лютий, березень, квітень, травень, липень 2013 року), а також у вересні - жовтні 2013 року за повний курс навчання 2013-2014р.р.

Ярослава     28.3.2014 14:27

Якщо договір за навчання сина оформлений на батька, а за навчання доньки на матір - чи мають право на податкову знижку кожен з батьків відповідно до договору ?

Марія     28.3.2014 14:43

Чи отримаю я податкову знижку у 2014 році, якщо квитанції оплачені у грудні 2013 року за ІІ семестр 2013 - 2014 навчального року.

Олександра     28.3.2014 14:45

Чи повертаються кошти за навчання у Рівненському інституті слов'янознаввства Київського університету слов'яністики? Проблема в тому, що це приватний навчальний заклад і угода складена між даним інститутом і Вищою школою менеджменту у м. Варшава (Польща).

Зоряна     28.3.2014 15:34

я збираю документи для того,щоб податкова повеонула мені кошти за навчання.Окрім довідки про доходи з ПДФО І ЄСВ потрібно було ще якийсь договір.
скажіть будь ласка що це за договір?

Андрій Білинський     31.3.2014 9:04

До Діана
Так, може.
До Снежана
Ні, оскільки мама не отримує заробітну плату.
До Ірина
Ні, не пізно.
До Галина
Ви зможете скористатись податковою знижкою лише за суму оплачену у 2013 році за навчання у 2013 році (тобто вересень-грудень).
До Ярослав
Так, мають.
До Марія
Скоріше за все, що ні, оскільки оплата повинна бути у звітному році і за період звітного року.
До Олександра
Зверніться будь ласка у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007
До Зоряна
Можливо це договір з університетом...

Інна     1.4.2014 9:19

Скажіть, будь-ласка, чи відшкодовується плата за навчання на 5 курсі на магістратурі ?

Інна     2.4.2014 7:38

в 2013 році моя донька поступила в університет. За перший семестр я заплатила 4500 грн. В податковій мені порахували : 4500 грн. : 5 місяців х 4 місяці ( вересень -грудень) = 3600 грн. І цю суму вказали в додатку 6 в рядку 03. Чи це є правильний розрахунок?

Андрій Білинський     2.4.2014 11:54

До Інна
Так, податкова знижка поширюється і на навчання на магістратурі.
До Інна
Так, правильно, оскільки враховується оплата здійсненна у звітному році і за період навчання у звітному році.

Євгенія     2.4.2014 19:12

Мій син навчається і працює одночасно синові відмовили в податковій знижці при оформленні тому що квитанція на оплату на моє імя Що робити

Ира     2.4.2014 20:00

Подскажите пожалуйста, у меня такая ситуация, отнесла в налоговую все док-ты, мне сказали, что вернут только часть денег. Я в 2013 году проплатила за учебу ребенка 2-е квитанции. 1-у в августе 2013, 2-ю в декабре 2013 года. В налоговой вернут часть денег только за квитанцию проплаченную в августе, а вот та, что была оплачена 27.12.2013- сказали, что НЕТ, потому как за 2 семестр я должна была оплатить в 2014 году. Правильно ли это???

Інна     3.4.2014 9:32

Андрію, красно дякую за допомогу! Всього Вам найкращого!

Андрій Білинський     4.4.2014 6:28

До Євгенія
Відстоювати те, що саме він так як особа, яка навчається і сплачує податок на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку, а те хто саме здійснював оплату в касі банку не важливо. Також можете звернутись у у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 для більш широкого роз'яснення.
До Іра
Так, все правильно, згідно Податкового кодексу України податкова знижка надається за послуги здійснені у звітному році і документи, які підтверджують їх оплату повинні бути також за звітний рік. Тобто повернення коштів за навчання у 2014 році оплачене 2013 році не можливе.

Андрій Білинський     4.4.2014 6:30

Інна, будь ласка. Зверніть також увагу на те, що бажано оплачувати за навчання період навчання звітного року у ньому ж. Тобто не платити у в одному році за навчання в наступному календарному році.

Євгенія     4.4.2014 7:12

дякую,про результат повідомлю)
успіхів Вам)

Яна     4.4.2014 14:37

Підкажіть, будь-ласка, до якого місяця (числа) можна подавати документи на повернення коштів?
дякую)

Андрій Білинський     7.4.2014 6:07

До Євгенія
Дякую! Вам також успіху у не простому спілкуванні з працівниками податкової.
До Яна
Правом скористатись податковою знижкою можна протягом наступного року за звітним, тобто протягом усього року.

Юлия     9.4.2014 13:38

Доброго дня! Я подавала документи на для отримання податкової знижки ще у березні 2013 року (за 2012 н.р.) і до сьогоднішнього дня не отримала ні копійки. Куди мені звертатися щоб її все таки отримати, чи вже надто пізно.

Ірина     9.4.2014 19:33

Я навчаюся на 2 вищій ,також я опікун дитини інваліда за навчання платять батьки пенсіонери.Я маю право на податковий кредит?

Ірина     9.4.2014 19:34

Я навчаюся на 2 вищій ,також я опікун дитини інваліда за навчання платять батьки пенсіонери.Я маю право на податковий кредит?

Андрій Білинський     10.4.2014 7:54

До Юлія
Вам потрібно звернутись у Податкову.
До Ірина
Якщо Ви не працюєте і не отримуєте заробітної плати з якої стягується податок фізичних осіб, то Ви не маєте права на податкову знижку. Також Ваші батьки пенсіонери, якщо вони не працюють, не можуть отримати податкову знижку.

Галина     10.4.2014 14:16

У 2013 році дочка вступила до ВНЗ оплачено навчання за 1 курс 2013-2014, оскільки у індивідуальному договорі контрактника вказується, що за першій рік оплачується повністю (100%) до 15 серпня. В подальшому оплачується рівними частина за кожне півріччя. Отже квитанція про оплату за повний н.р., згідно договору. За який навчальний період повернуть коши?

Христина     14.4.2014 8:18

Доброго дня, скажіть будь-ласка до якого числа можна звертатся і подавати документи за податковим кредитом. Дякую

Андрій Білинський     14.4.2014 11:18

До Галина
Вам повернуть лише за місяці навчання у 2013 року.
До Христина
До кінця календарного року.

Олена     15.4.2014 17:11

Якщо батько дитини,що навчається, приватний підприємець, знаходиться на спрощеній системі оподаткування, мати не працює, чи можна отримати податкову знижку на навчання?

наташа     16.4.2014 10:42

Договір на навчання оформлений на мене, але в чоловіка більша зарплата ,в налоговій відмовляють приймати його документи на повернення коштів за навчання .Підкажіть статтю згідно якої чоловіт може замість мене подати документи

Андрій Білинський     17.4.2014 6:27

До Олена
Ні, Ви не маєте права на податкову знижку.
До Наташа
Ваш чоловік може скористатись податковою знижкою за Ваше навчання лише у випадку якщо Ви не працюєте. З Вашого повідомлення зрозуміло, що Ви працюєте, а отже і право на податкову знижку належить лише Вам.

Олеся     17.4.2014 13:34

Договір на навчання оформлений на матір, але я працювала тоді коли мама платила за моє навчання, також в мами із арплата більша , в налоговій відмовляють приймати її документи на повернення коштів за навчання і говорять щоб я подавала свої документи так як я вже працюю.Підкажіть статтю згідно якої мама може замість мене подати документи!!!

Інна     17.4.2014 14:55

Доброго вечора!Підкажіть будь-ласка якщо в довідці буде вказана зп з лютого по грудень(почала працювати в лютому) мені зможуть повернути кошти?Буду вдячна за відповідь!

Світлана     19.4.2014 19:31

Скажіть будь-ласка чи комусь вже повернули гроші, тому що я подавала ще в середині січня а ще досі вони не прийшли,а мають приходити після 60 днів...дякую

Андрій Білинський     22.4.2014 7:55

До Олеся
Ваша мама не має права на податкову знижку якщо Ви працюєте!
До Інна
Так, зможуть.
До Світлана
Не знаємо чи комусь приходили, але виплата може затримуватись через державне казначейство і через брак коштів.

Інна     22.4.2014 14:27

Ще така ситуація:договір з університетом укладений на мого батька, у нас є квитанція що ми у 2012 році заплатили за другу половину 2012 року і за першу половину 2013 року,також є квитанція у 2013 році що ми заплатили за другу половину 2013 року.у податковій нам відмовили,через те що квитанція за 2012 рік.чи справді батько не має права повернути кошти?

Євгенія     22.4.2014 16:16

Вибачте будь ласка, я навчаюсь, але один з симестрів, вересень-грудень 2013 була в дикретній відпусці, чи маю я право на повернення коштів за навчання?

Євгенія     22.4.2014 16:27

Інна, дійсно так, повертайть кошти лише за предидущий рік, тобто 2013, а за семестр 2012, требу було звертатись у 2013 році!

Андрій Білинський     23.4.2014 6:08

До Інна
Так, квитанції повинні бути оплачені в тому ж році за який Ви повертаєте.
До Євгенія
Ви маєте право на податковий кредит за той період коли Ви не були у декретній відпустці.

Катерина     25.4.2014 6:54

Договір укладено мною і я оплачую, але я не працюю офіційно(тільки збираюся оформитися з 01 травня 2014 р., олатила за навчання 2013-2014 р за перший семестр 3000 грн., хто може отримати кошти: мама( зараз на пенсії) чи чоловік ( зараз стоїть в центрі зайнятості, працював до 01 грудня 2013 р. потім на роботі було скорочення).

Катерина     25.4.2014 6:56

На час першого семестру я була в декретній відпустці, яка закінчилась 03 березня 2014 р.

Ольга     25.4.2014 8:55

Соціальна шпаргалка не правильна!!! (відео)

Андрій Білинський     25.4.2014 8:59

До Катерина
Не впевненні на всі 100, але право мав би мати чоловік, як такий хто працював під час оплати за навчання і сплачував податок на дохід фіз. осіб.
Катерина, а Ви навчались в першому семестрі чи були у декретній відпустці?
До Ольга
Відео зняте не нами, якщо можете то напишіть, що саме не правильно?

Анна     27.4.2014 7:31

Добрий день! Така ситуація. За 2013р. нарахована зарплата -28000 , ЄСВ -1008, утриманий НДФЛ - 2400 згідно довідки. За 1 сем. 2013 року навчання у вересні заплатили 5120 грн. Чи може розрахункова сума повернення бути більшою, ніж утриманий НДФЛ? тоб то (28000-1008-5120)*0,15= 3280,80 а утримано з зп 2400. Дякую

Андрій Білинський     28.4.2014 10:08

Ваша формула невірна. Сума для повернення розраховується так: 2400- (28000-1008-5120)*0,15=-880,8 грн.
Оскільки результат від'ємний, то це означає, що сума податку, утриманого із заробітної плати не перевищує розраховану суму податку, відповідно Ви не підпадаєте під податкову знижку.

Катерина     30.4.2014 8:07

Під час першого семестру я і навчалася вже, і була ще в декретній відпусці по догляду за дитиною до 3 років.

Андрій Білинський     30.4.2014 9:14

Катерино, вважаємо що право скористатись податковою знижкою мав би мати Ваш чоловік. Чи за період вересень-грудень чи вересень-листопад, не знаю, мабуть до листопада.
Радимо Вам ще звернутись у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Наталія Мотас     5.5.2014 12:30

підскажіть будь ласка якщо 28,02,2014 оформила всі документи і на протязі 60 днів мали б повернути , але грошей немає, куди звернутись ?

Андрій Білинський     7.5.2014 8:18

Наталія, Вам потрібно звернутись у податкову.

Олексій     12.5.2014 18:55

Доброго вечора.Андрію підскажіть будь ласка,що мені робити.Я навчаюся у Полтавському кооперативному(друга вища), період навчання з березня 2013р.по жовтень 2014р.Оплачувати згідно договору що кварталу 2250 грн.загальна сума за весь період навчання 9000 тис.грн.Я оплатив за навчання в квітні 2013р.- 5000 тис.грн.та в листопаді 2013р.-4000 тис.грн.вважаючи що мені вдшкодують у 2014р.-1350 грн.Коли Я звернувся в податкову на Фрунзе, працівниця відповіла,що відшкодують мені згідно договору тільки за період з березня 2013 по грудень 2013 тільки половину 675 грн.а другу половину ніхто мені не відшкодує ,ні в 14 ні в 15 році."Потрібно було оплачувати згідно договру а не наперед, і Вам відшкодували би в 15 році, а так квитанції за 2013р.відшкодують тльки те що ви згідно договору мали платити "- ось така була вдповідь.Але в договорі також вказано,що я можу внести всю суму одразу.Підскажіть, як повернути свої гроші?щиро дякую.

Андрій Білинський     13.5.2014 6:47

Олексію, відповіли на Ваш лист на нашій електронній скринці.

інна     13.5.2014 20:56

Доброго вечора.Піідкажіть будь-ласка,якщо в 2013р. працював батько,але він помер в 2014р.,чи може мати отримати податкову знижку на навчання,маючи всі довідки і квитанціі батька за 2013р..Дякую

Андрій Білинський     14.5.2014 8:23

Інно, нам дуже шкода, але ми не знаємо. Зверніться будь ласка у податкову.

Оксана     15.5.2014 8:34

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо батько інвалід І-ої групи, чи має студент якісь пільги?

Андрій Білинський     15.5.2014 9:14

Доброго дня, Оксано!
Ні, пільг по інвалідності батьків студенти не мають.

Росина     15.5.2014 12:19

Здравствуйте!Скажите пожалуйста, а сколько раз я могу подавать эти документы в налоговую?Моя ситуация такая: платила за учёбу дважды в прошлом году-за 2 сессии. При подаче копии чеков за оплату я обнаружила,что второй чек потерян. Копию чека банк не выдаёт, лишь "довідку про оплату" і "меморіальний ордер". Но в налоговой меня послали в "ж" с этими документами. По этому подала только один. Недавно обнаружила второй. Могу ли я ещё раз подавать документы уже по второму чеку?

Андрій Білинський     16.5.2014 11:53

Не можемо дати точну відповідь на Ваше запитання, зверніться будь ласка у Податкову або контакт центр міністерства доходів.

Ірина     17.5.2014 13:30

Я працюючий інвалід і сплачую за навчання дитини. Чи маю я право на податкову знижку? Дякую.

Андрій Білинський     19.5.2014 11:09

До Ірина
Так, Ви маєте право на податкову знижку.

Екатерина     21.5.2014 7:52

Здравствуйте,скажите пожалуйста какие документы нужно подать в налоговую, если я учусь, а платит за контракт мама, но договор оформлен на меня?Спасибо.

Богдана     26.5.2014 14:31

Доброго дня! скажіть будь ласка гроші повертаються протягом 60 кал. днів чи після 60 кал.днів?

Марина     26.5.2014 21:51

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи вірно мені сказали, що податковий кредит може оформляти батько в тому випадку якщо студенту не виповнилось 23 роки. Тобто коли студенту 25 років податковий кредит оформити батькові неможливо?

Влада     27.5.2014 7:31

Доброго дня підскажіть будь-ласка до якого числа і місяця я можу подати документи в податкову? Щоб повернути кошти за 2013 рік?

Василь     28.5.2014 10:51

Добрий день! Скажіть будь ласка чи маю я право на податкому знижку, якщо я навчаюсь на заочній формі навчання, а на роботі працюю лише 10місяців? дякую!

Андрій Білинський     30.5.2014 6:14

Кошти здається повинні повернути протягом 630 днів, але з ситуацією з державним казначейством, це може бути і довше.

Андрій Білинський     30.5.2014 6:15

Там здається є норма, яка дозволяє повернути після 23 років, але за умови, що студент розпочав навчання до 23 років.

Андрій Білинський     30.5.2014 6:16

Документи можна подавати протягом цілого року.

Андрій Білинський     30.5.2014 6:16

Василь, так Ви маєте право на податкову знижку.

Ольга     1.6.2014 13:45

Доброго дня! Згідно договору я сплатила в минулому році за навчання 20200 грн.(це майже 50% моєї річної з/п). Чи є якесь обмеження щодо суми контракту для отримання податкової знижки?Дякую!

Андрій Білинський     2.6.2014 7:02

Сума за місяць не повинна перевищувати 1550 грн. Відповідно якщо у Вас вона перевищує, то її Вам порахують лише як 1550 грн. і податкову знижку рахуватимуть від цієї суми.

Катя     2.6.2014 9:45

Підкажіть будь ласка, я офіційно працюю з 02.06.2014, оплачувати за перше півріччя навчання буду в середині липня (2014) чи можу я скористатись податковою знижкою і чим це мене зобов`язує?!
При офіційному оформленні мені надали бланк для заповнення: "Заява про застосування податкової соціальної пільги" чи це не одне і теж, і чи не завадить ПЗ???

Андрій Білинський     3.6.2014 6:16

Податковою знижкою ви зможете скористатись у 2015 році, оформлюючи її за 2014 рік. Податкова знижка, це повернення частини податку який Ви сплатили у зв'язку з тим, що кошти використовуються на навчання. Нічим податкова знижка Вас не зобов'язує.
Що таке податкова соціальна знижка не знаю, тому відповісти не можу.

Катя     4.6.2014 6:46

Дякую за відповідь.

Олексій     4.6.2014 14:57

Доброго вечора, моя жінка заочно навчається та працює!!
Їй у податковій сказали що повернуть гроші тільки за перший семестр а за другий тільки при наявності довідки про доходи її чоловіка (мене), пояснили це тим, що так як ми одружились в другій половині року, значить доходи у нас спільні і довідки потрібно дві!!!
Скажіть будь ласка, тут якийсь обман чи дійсно так потрібно\???

Дякую!!

Андрій Білинський     5.6.2014 6:08

На скільки нам відомо, то документи подає та особа що навчається і працює і сума повернення не залежить від прибутків чоловіка.
Радимо Вам порахувати суму повернення якщо подасть документи лише Ваша дружина, і якщо ви обоє подасте довідки про доходи, оскільки Вам повертають частину сплачених Вами податків, то при подачі ваших обох доходів сума може вийти більшою))) Якщо ні, то зверніться у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 там Вам нададуть офіційну відповідь з якою Ви зможете йти в податкову і посилатись на інформацію від вище стоячого підрозділу міндоходів.

наталія     5.6.2014 13:23

Договір про оплату навчання укладений між батьком та освітньою установою. Батько не є платником податків (працівник МВС). Чи має матір право на податкову знижку? І вкажіть,будь ласка, на які статті Податкового кодексу спиратись.

Андрій Білинський     5.6.2014 14:59

Так, мати має право на податкову знижку. Статтю податкового кодексу назвати не можемо проте, за такою інформацією Ви можете звернутись у Контакт-центр Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

зоряна     10.6.2014 19:15

Оплатили за навчання 7740 за 2013-2014рік зарплата чоловіка за 2013р-81516,59 утримано з зарплати податку 7707,01 утримано із зарплати єдиного внеску 2836,63, повернули за чотири місяці навчання 2013року-148,60 поясніть будь-ласка чому така сума,дякую

Андрій Білинський     11.6.2014 6:39

Зоряно, ми не рахували Вам податкової знижки і пояснювати дії податкової також не в нашій компетенції, Вам слід було поставити це питання працівникам яким ви подавали документи.
В нашій статті про податкову знижку на навчання наведений приклад підрахунку повернення коштів.

зоряна     14.6.2014 11:44

На підставі яких документів здійснюється повернення коштів за навчання дякую

Ольга)     18.6.2014 11:54

Доброго дня,до якого числа і якого місяця здаються документи на повернення коштів за навчання?Я ще встигаю повернути кошти за 2014 рік?В якому порядку здійснюється виплата цих коштів?

Андрій Білинський     20.6.2014 10:01

Відповіді на Ваші запитання уже давались на цій сторінці, дивіться вище.

Марія     7.7.2014 5:51

Мій син йде навчатись у Польшу в академію чи повернуть мені податковий кредит ,якщо я проплатила у євро, я працюю у державній установі

ГАЛИНА     7.7.2014 7:37

ЯКЩО СТУДЕНТ НА ТРЕТЬОМУ КУРСІ ПРОХОДИВ ПРАКТИКУ, ЗА ЯКУ ОТРИМАВ ЗАРПЛАТУ, ЧИ ОТРИМАЮТЬ БАТЬКИ ДАЛЬШЕ ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ

Андрій Білинський     7.7.2014 9:36

До Галина
Якщо він отримав виплату оформлену як заробітна плата, тоді батьки права на податкову знижку не мають.
До Марія
Не знаємо щодо навчання за кордоном, зверніться у Контакт-центр Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Дарія     15.7.2014 13:14

Добрий День! Я навчаюсь на заочному віділенні в університеті за власні кошти. Навчання оплачує батько. Але контракт укладений зі мною, бо я була вже повнолітньою.. Квитанції з оплати оформлені на мене також. У той же час я паралельно навчаюсь на денному відділенні того ж університету. Випадок трошки нестандарний, тому виникає питання: Чи може мій батько отримати повернення податкового кредиту?

Андрій Білинський     16.7.2014 7:56

Дарія, так може.

Олена     17.7.2014 10:51

Доброго дня! Договір на контракт був оформлений на мене ( студентку). В кінці семестру я офіційно влаштувалась на роботу в держустанову на 0,25 ставки з відповідною зарплатою в 375 грн . В довідці про сплачення податків, яку видали в податковій, це вказано з відповідним відрахуванням близько 56 грн. Тобто за ВЕСЬ рік в мене зараховано тільки ці 375 грн зарплати і 56 грн відрахуваннь за той місяць-грудень, коли влаштувалась. Фактично за навчання ( 7500 грн за семестр) платила мама. Але в тій самій податковій сказали, що за маминою зарплатнею і відрахуванням вони повернути гроші не можуть, так як я хоч лише 1 місяць та все ж таки працювала. Сказали, потрібно йти в ощадбанк, відкривати рахунок, писати заяву і отримати свої кровні 56 грн.... Невже з 7,5 тис грн я реально отримаю лише півсотні?

Андрій Білинський     17.7.2014 13:38

Доброго дня!
Олено, так, згідно податкового кодексу якщо студент отримав в році заробітну плату і сплатив податок на доходи фізичних осіб, то скористатись податковою знижкою має право лише студент. В податковій Вам все сказали правильно, на жаль, таке законодавство((((

Катерина     19.7.2014 12:02

Доброго дня. Я навчаюсь на платній формі, контракт оформлений на маму , вона інвалід 1 групи ( не робоча) та живемо без батька( розведені ) скажуть я маю право на повернення коштів за навчання ? навчаюсь з 2011 року,групу отримала тільки в цьому році мама. Якщо я маю пільги то за які роки я можу їх отримати , та чи є значення що я живу без батька?

Марія Головчак     20.7.2014 13:03

Що робити, якщо протягом 60 днів не повернуті кошти за навчання? куди звертатися???

Андрій Білинський     21.7.2014 7:15

Доброго дня!
Катерино, податкова знижка за навчання повертається лише за минулий календарний рік і лише особам, які сплачують податок на доходи фіз. осіб, якщо Ваша мама не працює і Ви також, то права на податкову знижку Ви не маєте.

Андрій Білинський     21.7.2014 7:17

Марія, зверніться у податкову, запитайте в чому питання, якщо проблема в тому, що Держ. казначейська служба не здійснює виплати, то звертатись на жаль немає куди, оскільки в казначействі таких боргів на мільйони гривень((((

Михайло     22.7.2014 17:02

Добридень, пане Андрію!
Дитина вчиться заочно у магістратурі (навчання платне) і одночасно працює. Чи буде податкова знижка працюючим батькам або працюючий дитині у цьому випадку? Дякую!

Андрій Білинський     23.7.2014 7:52

Доброго дня!
Право на податкову знижку має дитина.

Анастасія     24.7.2014 15:13

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, якщо тато працює на приватному підприємстві,але не його власником(з/п невелика),а я навчаюсь на контракті,який в більшій частині фінансується моїми родичами(вже на пенсії). То чи має мій тато оформити податкову знижку?

Андрій Білинський     25.7.2014 7:39

Доброго дня, Анастасія!
Так, Вашо тато має право скористатись податковою знижкою за Ваше навчання. Сума буде розраховуватись виходячи з того, яка у нього зарплата і скільки податку він сплатив.

наталія     30.7.2014 7:35

податкову знижку за навчання 2013р я вже отримала зараз звертаюся до податковоі за знижкою за 2014 але оплата за навчання 2014 була сплачена 25,12,2013 ,Що робити адже мені кошти не повертають і чи маю я право на повернення коштів,Дякую


Андрій Білинський     30.7.2014 9:39

Згідно чинного законодавства оалата повинна бути в тому самому році, що і послуги. ТОбто Вам слід було оплатити в 2014 році.

Ганна     31.7.2014 17:42

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи маю я право на податкову знижку, якщо я працюю і отримую другу вищу освіту (27 років) за контрактом

Валентина     5.8.2014 16:53

Хлопчик-напівсирота, договір склали на дядька, бо він реально ним опікується.
Чи претендує він на податкову знижку?

Володимир     6.8.2014 21:13

Скажіть, будь-ласка, чи має право на податкову знижку мама-пенсіонер, що сплачує за навчання сина (батька немає).

Вікторія     7.8.2014 19:43

Скажіть будь-ласка, чи можу я подати до податкової одразу три квитанція про оплату (за 2-ий см. 2013р. та 1-ий і 2-ий см 2014р., всі були здійснені у 2014 році)??

Олеся     18.8.2014 5:53

Доброго дня,мій чоловік поступив на заочне в університет,в якому працює помічником коменданта .Плата за навчання становить 6500 на рік. Чи має він право на соціальну пільгу при зп 2200,враховуючи що він єдиний годувальник у сім"ї і ми рахуємося малозабезпечена сім"я?Якщо так,то які пільги і які документи потрібні для їх отримання. Наперед дякую.

Андрій Білинський     18.8.2014 8:07

Ганно, так Ви маєте право на податкову знижку.
Валентино, ні, дядько не має права на податкову знижку.
Володимир, якщо мама не отримує заробітної плати, а лише пенсію, то вона не є платником податку на доходи фіз. осіб і права на отримання податкової знижки не має.
Вікторія, Квитанції за 2013 рік здійснені у 2014 році не приймаються оскільки оплата і послуга повинні бути в одному звітному році. Квитанції за 2014 рік оплачені у 2014 році потрібно буде подавати у 2015 році.
Олеся, Так, він має право на податкову знижку. Список необхідних документів уточніть будь ласка у податковій.

Наталія     18.8.2014 18:34

На кого потрібно складати договір, щоб повертали кошти за навчання на маму чи студента?

Ольга     19.8.2014 7:43

Доброго дня. Я знаходжусь в декретній відпусці. Сплачують за навчання батьки, але вони ФОП. Чоловік в 2013 році стояв в Центрі зайнятості на обліку. Хто з нас має право на повернення коштів? Дякую

Андрій Білинський     20.8.2014 8:20

До Наталія
Це не важливо, може бути і на маму і на студента.
До Ольга
Ніхто з вище вказаних осіб не має права на податкову знижку.

Марія     20.8.2014 8:33

Я подала декларацію 27 червня, гроші ще чомусь не поступили в чому може бути причина?

Андрій Білинський     21.8.2014 7:26

В тому що в державі немає коштів.

Наталия     21.8.2014 17:47

Як отримати компенсацію за оплату навчання студента(денну форму), якщо я являюсь платником податків? Можливо потрібно оплатити навчання за рік чи півріччя.

олена     26.8.2014 10:48

мені 33 роки,поновилася на навчання в 2013р,на 4й курс.я є опікуном,здійснюю догляд за перестарілим.оплачує навчання мати.чи маємо право на повернення податку за навчання?

Марія     26.8.2014 14:07

а про те що гроші ще поступлять надіятись можна?

Андрій Білинський     27.8.2014 9:39

Наталія, читайте будь ласка статтю вище.
Олена, якщо мама отримує заробітну плату і сплачує податок на доходи фіз. осіб, тоді вона має право на податкову знижку.
Марія, Так, кошти обов'язково надійдуть просто складно сказати коли.

Лариса.     4.9.2014 18:39

Добрий вечір! Будь-ласка, підскажіть, якщо договір оплати за навчання оформлений на бабусю,у квитанції про оплату вказано теж її ,а також на даний час працює та сплачує податок на доходи ф.о. Чи має вона право скористатися податковою знижкою. Дякую.

Лариса.     4.9.2014 19:31

Добрий вечір Андрій! Прошу невідповідати на питання, тому що відповідь від Вас отримала у розділі Питання-відповідь.

богдан: дитина вчиться на платному. договір заключений з мамою. мама песіонерка. квтанції на дитину. батько подав декларацю на відшкодування податкового кредиту, як працюючий, йому відмовили, тому що договір заключений не з ним.     8.9.2014 8:30

богдан: дитина вчиться на платному. договір заключений з мамою. мама песіонерка. квитанції виписані на дитину. батько подав декларацю на відшкодування податкового кредиту, як працюючий, йому відмовили, тому що договір заключений не з ним.

Лариса.     8.9.2014 19:09

Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка, чи має право студент, який навчається у вищому навчальному закладі по контракту, відмовитися про надання благодійного внеску на потреби гуртожитку. Дякую.

Андрій Білинський     9.9.2014 7:26

До Богдан
Зверніться у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007
До Лариса
Доброго дня!
Ларисо, благодійний внесок - це добровільний внесок, і заставляти здійснити цю оплату ніхто не має права.

Світлана     9.9.2014 12:20

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи маю право на податкову знижку, якщо зарплата - 6891,37 (0,5 ставки ) ; ЄСВ-248,12 ; СП -0(не застосовувалась) ; ПДФО-996,51 ; сплачені % по іпотечному кредиту - 13187,65 , крім зарплати отримую пенсію (по інвалідності).Дякую.

Андрій К.     12.9.2014 22:30

Чи маю я право на відшкодування навчаючись в університеті на військовій кафедрі яка є платною?

Андрій Білинський     15.9.2014 7:17

Ні, навчання на військовій кафедрі не підпадає під податкову знижку.

Євгенія     15.9.2014 13:55

скажіть будь-ласка, якщо я студент заочної форми навчання період навчання вересень 2013- вересень 2014 року заплатила за навчання всю суму яка прописана в договорі і влаштувалась на роботу після того як заплатила контракт
Чи маю я право на податковий кредит?

Андрій Білинський     19.9.2014 7:13

Євгенія, так Ви маєте право на податкову знижку за навчання.

Тетяна     30.9.2014 8:59

Форма навчання-екстернат. Чи маю я право на податковий кредит?

інна     1.10.2014 12:25

Доброго дня, скажіть будь-ласка чи буду я мати право на податкову знижку у 2015 році,якщо з жовтня 2014 року буду знаходитися в декретній відпустці(за на вчання заплатила до відпустки)?

лілія     1.10.2014 13:04

я являюсь опікуном престарілоі бабусі отримую соц допомогу малозапезпеченим сімям розлучена за навчання сина оплачую я чи маю право на податковий кредит

Андрій Білинський     3.10.2014 6:02

Тетяна, так Ви можете скористатись податковою знижкою.
Інна, ні, перебуваючи у декретній відпустці Ви не будете сплачувати податок на доходи фіз. осіб, а відповідно і не зможете скористатись податковою знижкою за навчання.
Лілія, отримуючи соціальну допомогу Ви не сплачуєте податок на доходи фіз. осіб, а відповідно і не можете скористатись податковою знижкою за навчання.

Тетяна     3.10.2014 8:57

Тетяна 30.9.2014 8:59
Форма навчання-екстернат. Чи маю я право на податковий кредит?

Андрій Білинський 3.10.2014 6:02
Тетяна, так Ви можете скористатись податковою знижкою.

Андрію, скажіть будь-ласка якою нормою законодавства дане питання регулюється? В ПКУ щодо форм навчання нічого не вказано!

Катерина     3.10.2014 15:54

Скажіть чи можу я отримати податковий кредит за 2013рік на чоловіка якщо я вийшла заміж в липні 2014року? Чоловік працює офіційно і сплачує всі податки.

Юлія     5.10.2014 15:41

Я у травні здала всі небхідні документи, мені сказали серпень-вересень я отримаю гроші, але ці місяці вже закінчилися, а коштів на рахунку так і немає. Чи чекати мені їх?

Андрій Білинський     6.10.2014 7:09

Катерино, скоріше за все що, ні. Детальніше Ви можете дізнатись у податковій.
Юліє, звичайно, що чекати.

Ніна     6.10.2014 13:35

Скажіть будь-ласка яку я довідку про зарплату повинна надати працівникам які поступили в аспірантуру на денне навчання. Я так розумію середня зарплата за останні 2 місяці, то як її сформувать, чи єсть якість довідки. Дякую.

Андрій Білинський     7.10.2014 6:31

Думаю, що у бухгалтерії за місцем Вашої роботи мали б знати, а якщо ні, то можете просто взяти довідку про доходи, думаю вона також підійде.

Тетяна     11.10.2014 6:23

Скажіть будь-ласка як будуть відраховуватись гроші за навчання. Мене звільнили з університету на початку другого курсу. Навчалась в УВС. Заплатити всю суму не маю можливості. Що слід робити?

Віта     13.10.2014 10:28

Якщо я сама працюю і навчаюсь в 30 років , чи маю я право на знижку

Лариса     13.10.2014 14:53

Доброго дня! У Договорі на навчання вказано вартість навчання за семестр. Зараз потрібно заплатити за 1 семестр (2014-2015 навч. рік). Але ж семестр- це жовтень 14- січень15. Виходить частина семестру не попаде до податкової знижки чи буде відноситись, адже кінець семестра - це 2015 рік?

Андрій Білинський     14.10.2014 14:10

Тетяно, Ваша ситуація не зрозуміла.
Віта, так Ви маєте право на податкову знижку, вік не має значення як що Ви самі працюєте.
Ларисо, та частина оплати, яка йде за січень в податкову знижку не врахується (відповідно до чинного законодавства). Тому якщо маєте можливість оплатіть до кінця грудня, а за січень в перших числах 2015 року (якщо це не спричинить проблем з Вашим навчанням)..

Людмила     22.10.2014 7:12

Доброго дня ,скажіть будь-ласка ,чи ще можна здати декларацію за 2013 для відшкодування податкового кредиту за навчання...

Ірина     27.10.2014 14:42

якщо я закінчила вуз у 2002 році чи зможу я повернути кошти за платну основу .

Ірина     27.10.2014 14:43

Будь -ласка скажіть як це вирішити , що потрібно

Андрій Білинський     29.10.2014 10:32

Ірино, кошти можна повертати лише за попередній рік. Тобто повернути кошти за 2002 рік Ви не можете.
Податкова знижка полягає в тому, що Вам повертають частину сплачених Вами податків за те, що Ви навчаєтесь чи навчаєте когось.

ольга     29.10.2014 17:43

Ми робили оформлення документів..нам сказали що буде повідоменяя.чоловік укладав договір з навчалним закладом на той час була 2 группа інвалідності. Так "його ми чекаяємо" і досі. Трапилась революція і все.,,

Андрій Білинський     30.10.2014 9:32

Ольго, Ваше запитання не зрозуміле.

Тетяна     17.11.2014 13:44

Доброго дня!
Допоможіть в наступній ситуації:
Я працюю, але планую в 20 числах грудня звільнитись. Чи буде мені виплачена компенсація за навчання? Тобто не вистачатиме всього на всього 11 днів до повного робочого періоду.....

Андрій Білинський     18.11.2014 13:09

Тетяно, так буде виплачено. Просто можливо повернення буде лише за ту вартість за навчання, яку Ви оплатили до 20 грудня.

Анна     19.11.2014 15:58

Добрий день. Необхіндий пакет документів було подано до податкової служби в березні 2014р, ля повернення податку за навчання за 2013 р. Станом на Листопад 2014 р. кошти(податок)не повернуто. Куди звертатись в такому випадку?

Андрій Білинський     20.11.2014 8:07

Доброго дня!
Анно, для початку радимо Вам звернутись у податкову, туди куди подавали документи. Якщо там не допоможуть звертайтесь у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007.

Тетяна     27.11.2014 15:35

Доброго дня ! Підскажіть будьласка чи можливо повернути податковий кредит за 5 років навчання ? І взагалі чи є можливість повернення хоча б за рік якщо я в цьому році закінчила навчання ?

Андрій Білинський     28.11.2014 9:18

Тетяна, повернути кошти можна за попередній рік. Тобто, в 2014 році за 2013, в 2015 - за 2014.

Світлана     1.12.2014 10:49

Підкажіть будь-ласка , в мене прийняли документи для повернення за навчання , але в податковій сказали що неможуть повернути так як десь іде "в документах буххалтерії задвоєння", я не знаю що робити де шукати правди і як мені правільно поступити, так як вже закінчується рік

Ірина     3.12.2014 8:25

Підкажіть будь-ласка, чи маю я право скористатися податковою знижкою, у разі навчання в автошколі. Строк навчання 3 місяці.

Андрій Білинський     3.12.2014 9:56

Світлано, на Ваше запитання уже дали відповідь в рубриці "Питання-відповідь"
Ірино, ні, за навчання в автошколі податковою знижкою скористатись не можна.

Анастасія     3.12.2014 20:49

Якщо мама підприємець, то можна повернути гроші за навчання?
чи батьки мають працювати на державній роботі??

Андрій Білинський     4.12.2014 9:19

Анастасія, податковою знижкою мають право скористатись лише ті хто отримує заробітну плату і сплачує податок на доходи фізичних осіб. Відповідно так як Ваша мама сплачує податок як підприємець, тобто юридична особа, вона не має права на податкову знижку.

Оксана     6.12.2014 9:21

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи можна претендувати на податкову знижку, якщо дитина вступила на навчання на платній основі за кордоном? Освіта за контрактом в Україні та від вузу паралельно за спорідненою спецуціальністю у Польщі.

Андрій Білинський     10.12.2014 16:46

Оксано, зверніться будь ласка у контакт-центр Міндоходів за телефоном 0 800 501 007.

Ирина     10.12.2014 19:23

Добрый вечер!Подскажите, пожалуйста,договор был оформлен на меня,обучалась дочь(2013 год),но в конце 2013 года (22 ноября) она вышла замуж.Когда все документы были собраны и сданы в налоговую,мне позвонили и сообщили,что я не получу возврат,т.к. у дочери теперь есть муж.Но ведь оплата прошла за неделю до свадьбы.И этот год оплачивала я.

Андрій Білинський     11.12.2014 11:00

Доброго дня!
Ми вважаємо, що Ви все таки маєте право на податкову знижку за навчання за 2013 рік.
Якщо виникають проблеми зверніться у контакт-центр Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 (там Вам нададуть юридично обгрунтовану відповідь).

Євгена     15.12.2014 9:49

Допоможіть будь-ласка, я інвалід 3 групи навчалась на заочній формі нвчання. Оплачував громадянський чоловік, перший раз повернення 9% за 2012 у 2013р були прийняті документи, цього року при звернені у податкову мені відповіли що неприймають бо ми не одруженні і його довідка про доходи не приймають.
Що мені робити ?
Можливо через почту документи переслати?

Євгена     15.12.2014 9:49

Допоможіть будь-ласка, я інвалід 3 групи навчалась на заочній формі нвчання. Оплачував громадянський чоловік, перший раз повернення 9% за 2012 у 2013р були прийняті документи, цього року при звернені у податкову мені відповіли що неприймають бо ми не одруженні і його довідка про доходи не приймають.
Що мені робити ?
Можливо через почту документи переслати?

Андрій Білинський     22.12.2014 10:36

Відповідно до чинного законодавства право на податкову знижку мають особи першого роду спорідненості -чоловік, батьки. У Вашому випадку складно довести міру спорідненості.

марія     23.12.2014 19:26

чи можу подати документи до 2014 р якщо оплатила в 2014році

марія     23.12.2014 19:30

чи може тітка оплатити за навчання племіниці бо вона працює на державній роботі і чи їй поверне податкова кошти

Андрій Білинський     24.12.2014 7:38

Тітка не має права на податкову знижку за навчання.

Тетяна     25.12.2014 14:23

Чи будуть відшкодовувати кошти у 2015 році????

Людмила     25.12.2014 16:47

Допоможіть, будь ласка розібратись, податкова відмовляється відшкодовувати відсоток з оплати за навчання при такій ситуації:

Договір про навчання з 01.09.2010р. по 30.06.2013р.
ІІІ курс - 4030,00грн. - проплата 2015,00 (27.08.10)+2015 (01.04.11)
IV курс - 4840,00грн. - 2420,00 (25.01.12)+2420,00 (26.03.12)
V курс - 5800,00грн. - 2900,00 (10.01.13)+2900,00 (07.03.13)
Відшкодовано 302,25 (23.11.12), 726,00 (05.02.13)
При звертанні про відшкодування за 2013 рік відмовляються брати до уваги дві проплачені суми, так як студент навчався лише один семестр, але проплата була не за майбутній період...

Андрій Білинський     30.12.2014 9:00

Тетяно, змін у податковому кодексі не було, тому вважаємо що будуть.

Андрій Білинський     30.12.2014 9:02

Людмило, податкова знижка може бути застосована лише до оплати здійсненої в 2013 році за навчання в 2013 році. Попередні оплати і оплати за період до 2013 року не підлягають під податкову знижку оскільки були здійсненні не у звітному році.

Ірина     3.1.2015 12:07

Доброго дня! Зараз я навчаюся на 3 курсі друга вища освіта, за 3 курс це 2014-2015 рік навчання оплатила..Всього навчатись два роки.Працюю з 2013 року.Коли і куди потрібно подавати документи на податкову знижку, і які документи потрібні?Дякую!

Андрій Білинський     12.1.2015 7:59

Доброго дня!
Скористатись податковою знижкою за навчання можна лише за 2014 рік (за 2013 рік уже пізно, а за 2015 рік - рано). Зверніться у податкову по місцю проживання і Вам нададуть відповідну інформацію.

Ірина Яремчук     15.1.2015 7:26

Напишіть будь-ласка чи вже хтось отримав гроші за 2013 рік. Ми в Личаківському районі Львова ще ні.

Софія     21.1.2015 9:21

студент який не працює і на його ім'я оформлений контракт з ВНЗ та отримує пенсію по втраті годувальника чи має право на податкову знижку на навчання?

Андрій Білинський     22.1.2015 9:46

Студент, який не працює і отримує пенсію по втраті годувальника не є платником податку на доходи фізичних осіб, а відповідно і не може скористатись податковою знижкою. Проте один з його батьків, якщо він працю, отримує заробітну плату і відповідно сплачує податок на доходи фіз. осіб має право на податкову знижку за навчання дитини.

Софія     23.1.2015 23:40

А якщо працює у приватного підприємця? Чи має бути державна робота?

Андрій Білинський     26.1.2015 14:23

Софія, є лише одна вимога - сплата податку на доходи фізичних осіб. Працедавець не важливий.

Петро     29.1.2015 13:33

моя жінка у декреті і вчиться я працюю дав її гроші на оплату навчання у чеку її ініціали чи підійде такий чек щоб мені повернули гроші за навчання жінки

Наталя     30.1.2015 7:46

Доброго Дня, в мене наступне запитання
я в декреті з квітня 2014 року, оплатила навчання в вересні 2014р.
чи має мій чоловік право подавати на податкову знижку?
чи це право маю тільки я?

Андрій Білинський     30.1.2015 10:06

Петро, так підійде.
Наталя, якщо Ваш чоловік працює, то має право на податкову знижку.

Руслана     2.2.2015 21:15

Доброго вечора, скажіть будь ласка чи можна подавати документи на податкову знижку за навчання яке було оплачено повністю за 1 курс навчання в 2013р.в серпні.

Андрій Білинський     3.2.2015 7:34

Ні, не можна.

Людмила     3.2.2015 10:28

Доброго дня, чи зможу я подавати документи на податкову знижку, як що я не працюю але зареєстрована на біржі праці?

Андрій Білинський     4.2.2015 7:46

Доброго дня!
Людмило, якщо в минулому році Ви працювали і зараз хочете скористатись податковою знижкою за 2014 рік, тоді зможете. Якщо ж Ви не працювали, то права на податкову знижку Ви не маєте, проте нею можуть скористатись Ваші батьки, які працювали, отримували заробітну плату і плати податок на доходи фіз. осіб.

Ольга     4.2.2015 12:48

Допоможіть будь ласка. Мій син в 2014 році почав навчатися. Я заплатила за осінній семестр 2250 грн, а в податковій службі для компенсації врахували тільки 1500 грн. Пояснюючи ні би то він в 2014 році провчився тільки 4 місяці. тобто 2250 це за 6 місяців. коли я спитала чи відобразиться різниці в наступному році вони відповіли що ні. компенсації на цю різницю не буде. чи вірно це?

Андрій Білинський     5.2.2015 11:55

Так дійсно, податкова знижка поширюється лише на кошти оплачені у звітному році і за період звітного року. Тобто Ви оплатили 2250 грн. за навчання Вашого сина з вересня по лютий, тобто 4 місяці з цього періоду попадають у звітний період, відповідно під податкову знижку попадає лише сума за ці 4 місяці. В наступному році сума оплачена Вами в 2014 році за місяці 2015 року не буде врахована для податкової знижки, оскільки звітним роком буде 2015, а оплата буде у 2014 році.

Юлія     8.2.2015 11:23

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, до якого місяця потрібно подати документи на повернення коштів за навчання за 2014 рік. Дякую!

Андрій Білинський     9.2.2015 7:37

Документи подаються протягом року.

Марія     10.2.2015 13:30

Скажіть...які документи потрібно мати біля себе,щоб оформити цю саму податкову знижку??Чи довго це робиться??

Андрій Білинський     10.2.2015 14:45

Детальніше про документи, які необхідно Ви можете прочитати у статті вище або дізнатись у податковій.

Надія     11.2.2015 18:35

Доброго дня! Я звернулась за податковою знижкою за навчання сина ,який в 2014 році не працював, сину майже 25 років,мені відмовили,з причини що надають тільки дітям яким виповнилось 23 роки.Чи правомірна відмова?

Оксанка     11.2.2015 19:06

Доброго вечора! Я навчалась в університеті за мене платили батьки, ми повертали з податкової кошти, все було гаразд. Але в цьому році відмовили бо мені виповнилось більше ніж 23 роки. Підскажіть ми маємо на повернення коштів? З повагою, дякую

Оксанка     11.2.2015 19:20

Спираючись на закон 889 "Если же платежные документы за учебу ребенка оформлены от имени одного из родителей, который обращается за налоговым кредитом, то в таком случае Закон № 889 не содержит ограничений по возрасту ребенка, которого родители учат за собственные средства." я маю право на повернення коштів, якщо мені більше 24 років?

Андрій Білинський     12.2.2015 8:02

Офіційна відповідь Загально-доступного інформаційно-довідкового ресурсу Державної фіскальної служби http://zir.minrd.gov.ua
Коротка:
Один із батьків (платник податку) має право доручити своїй дитині здійснити правочин у вигляді проведення розрахунку (сплати коштів) за навчання за рахунок належних платнику податків коштів (у т. ч. заробітної плати). При цьому, фактичні витрати на сплату вартості навчання несе платник податку - батько або мати дитини, яка навчається.
Тобто, квитанції, в яких зазначено П. І. Б. дитини платника податку, є документами, що підтверджують фактично понесені витрати платника податку (батька або матері) у зв’язку зі сплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти дитини, яка не одержує заробітної плати та дають йому право на отримання податкової знижки з передбачених пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Кодексу підстав.
Водночас, якщо дитині, що навчається і не працює, у звітному році, за який один з батьків реалізовує право на податкову знижку, виповнюється 24 роки, то право на податкову знижку за такий рік у батьків не втрачається.
Повна:
Згідно з п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі - Кодекс) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (пп.166.2.1 п.166.2 ст.166 Кодексу).
Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року N2947-III (далі - Сімейний кодекс), батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей (до 18 років).
Згідно із ст. 199 Сімейного кодексу, якщо повнолітні діти продовжують навчатися і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.
Відповідно до Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV (далі – ЦКУ) права володіння, користування та розпорядження своїм майном, у тому числі грошовими коштами, належать його власникові (ст. 317 ЦКУ), а неповнолітні діти за згодою батьків можуть вчиняти деякі правочини (ст. 32 ЦКУ), зокрема проводити розрахункові операції щодо укладеного на їх ім’я договору на навчання. Це положення застосовується і до дітей, вік яких обумовлено ст. 199 Сімейного кодексу.
Враховуючи зазначене вище, один із батьків (платник податку) має право доручити своїй дитині здійснити правочин у вигляді проведення розрахунку (сплати коштів) за навчання за рахунок належних платнику податків коштів (у т. ч. заробітної плати). При цьому, фактичні витрати на сплату вартості навчання несе платник податку - батько або мати дитини, яка навчається.
Тобто, квитанції, в яких зазначено П. І. Б. дитини платника податку, є документами, що підтверджують фактично понесені витрати платника податку (батька або матері) у зв’язку зі сплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти дитини, яка не одержує заробітної плати та дають йому право на отримання податкової знижки з передбачених пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Кодексу підстав.
Водночас, якщо дитині, що навчається і не працює, у звітному році, за який один з батьків реалізовує право на податкову знижку, виповнюється 24 роки, то право на податкову знижку за такий рік у батьків не втрачається.

Марина     14.2.2015 13:38

Доброго дня. Підкажіть... Мені 28 років, знаходжусь у декретній відпустці і навчаюсь на заочній формі навчання у приватному вузі. Чи має право мати на повернення коштів? дякую!

Андрій Білинський     16.2.2015 7:35

Доброго дня!
Зверніться будь ласка у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007

Наталія     18.2.2015 14:14

Підкажіть будь ласка, в яку податкову потрібно подавати документи на повернення коштів, по місцю прописки чи можна проживання?

Андрій Білинський     19.2.2015 8:33

По місцю прописки.

Ірина     20.2.2015 6:44

Доброго дня!У мене така ситуація,договір навчання оформлений на матір,і вона сплачувала від свого імені за навчання,бо я не працювала,зараз я працюю,чи потрібно договір переоформити на себе щоб мати право на податкову знижку в наступному році,чи можна щоб договір залишився на мамі а сплачувала я від свого імені? Дякую!

Андрій Білинський     20.2.2015 11:05

Доброго дня!
Думаю, що можете, але для більшої впевненості зверніться у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007.

Андрій Білинський     3.3.2015 9:22

Документи необхідні для подачі у податкову:
Фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених за навчання, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надає: відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; договір з навчальним закладом; довідку про отримані у звітному році доходи; документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення);тощо.
Для прискорення проведення контролюючим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, і забезпечення правильності визначення зазначених сум доцільно надавати до контролюючого органу копії зазначених документів.

Марина     12.3.2015 15:00

За який період часу мені повинні повернути гроші за навчання, які я заплатила на початку семестра але через 2 тижні перевелась на державну форму навчання?

Альона     13.3.2015 8:29

Я 12.03 2015 року здала всі документи на повернення коштів за навчання коли вони мені їх повернуть.

Андрій Білинський     13.3.2015 9:12

Марина,
За період оплачений Вами, але під час якого Ви вчились на державній формі.
Альона
Зверніться у податкову

Марина С.     16.3.2015 9:56

Добрый день! У меня такая ситуация я оплатила за учёбу в 2014 г. за учебный период с февраль 2014 г по октябрь 2014 г. 5500 грн., получилось так, что меня в сентябре отчислили и высшее учебное заведение мне вернуло 1100 грн за те 1.5 что я не доучилась. Как мне в декларации показать этот возврат денег, так как у меня только есть чеки о том что я оплачивала, а на ту сумму, что мне вернули у меня нету никакого документа?
Заранее благодарю за ответ!

Андрій Білинський     17.3.2015 8:35

Я думаю, що Ви можете взяти довідку в навчальному закладі, що Ви навчались лише вказаний період.

Марина С.     17.3.2015 10:03

Благодарю, то есть я так понимаю, что при заполнении декларации указывать не сумму 5500 грн, что в чеке, а за минусом той суммы, что вернули мне, правильно?

Наталя І     17.3.2015 18:18

Договір укладений на чоловіка ,але цього року з січня чоловік не працює,чи можу я отримувати повернення за наступний рік за своєю довідкою з роботи і що для цього необхідно зробити?

Наталія     19.3.2015 16:31

Доброго дня! Така ситуація,я навчаюсь на заочному відділенні,проплатила за весняну сесію,а в літню сесію піду в декретну відпустку. Підкажіть,як мені краще оформляти повернення коштів? Весняна оплата на моє ім'я. Літню та осінню теж на своє можна робити чи краще на чоловіка? Я працюю,чоловік також.Дякую.

АНЯ     21.3.2015 16:07

В якому Кодексі сказано про дитину, що навчається і не працює, у звітному році, якщо один з батьків реалізовав право на податкову знижку, виповнюється 24 роки, то право на податкову знижку за такий рік у батьків не втрачається.

Олена     23.3.2015 20:22

Згідно договору з учбовим закладом плата за навчання проводиться 2 рази на рік, перша половина сплачується в серпні, а друга половина обов"язково має бути сплачена до 20 грудня (за наступні 6 місяців). Андрію, підкажіть, будь-ласка, як вірно провести оплату, щоб мати змогу повернути гроші. Заздалегідь дякую.

Валентина     24.3.2015 10:21

Згідно договору з учбовим закладом плата за навчання проводиться 2 рази на рік, перша половина сплачується в серпні, а друга половина обов"язково має бути сплачена до 20 грудня (за наступні 6 місяців). В податковій враховують тільки квитанцію, яка сплачена в серпні, а сплачені в грудні кошти пропадають. Чи правильно це? Заздалегідь дякую.

олена     26.3.2015 6:13

скажіть будьласка що робити коли втрачено квитанцію про сплату.

людмила     2.4.2015 17:53

донька навчаться на магистратури заочно на платному договир на неи я працюю официйно .чи буде виплачено

Андрій Білинський     3.4.2015 19:50

Марина С. 17.3.2015 10:03
Так, Ви все правильно зрозуміли.
Наталя І 17.3.2015 18:18
Так, Ви можете отримати податкову знижку, Вам потрібно подати ті ж самі документи, що подавав Ваш чоловік.
Наталія 19.3.2015 16:31
Немає значення на чиє ім'я буде оплата, проте аби в працівників ДПС було менше питань, можете оплатити від імені чоловіка.
Олена 23.3.2015 20:22
Олено, Вам потрібно звернутись до керівництва ВНЗ, пояснити ситуації і отримати дозвіл оплатити за навчання в новому календарному році.
олена 26.3.2015 6:13
Спробуйте дістати будь який інший документ який підтверджуватиме оплату за навчання з вказанням суми.
людмила 2.4.2015 17:53
Так, повинні виплатити.

Богдана     5.4.2015 8:30

якщо мої батьки працюють на державній роботі, а я навчаюсь на контрактній основі, чи мають право батьки на повернення 10% з суми за навчання?

Наталя Ф.     5.4.2015 15:37

У мене двоє дітей навчаються,чоловік не працює,я отримувала податкове повернення на одну дитину.а цього року пішов вчитися другий син,за одного плачу 19 тис.,за другого 6.Чи зможу я отримати повернення за двох дітей,чи є якісь обмеження?

Андрій Білинський     7.4.2015 7:39

Богдана, про 10% не знаємо, а право на податкову знижку точно мають.
Наталя, так Ви можете отримувати повернення за двох дітей, проте загальна сума не повинна перевищувати певне значення, яке залежить від Вашої заробітної плати.

Наталія Л.     7.4.2015 18:58

У податковій розділили суму за навчання 2012-2013 н.р на 4 і 5 місяців (заплачено у серпні 2012 року всю суму-14900 грн,бо згідно договору за перший рік навчання треба було заплатити до 1 вересня за весь рік).За 4 місяці заплатили,а ще за 5 обіцяли перенести на наступний рік.Виплати не було.Розумію,що вже минув час,але ж не доплатили з вини працівника податкової.Куди звертатись?Недоплатили 1000 грн.

Наталія Л.     7.4.2015 19:47

У 2014 році (зі слів працівника податкової) виплатили кошти за 5 місяців 2012 року і 4 місяці 2013 року.За 2014-2015 рік заплатили у січні 2015 року (раніше не могли,бо навчальний ззаклад не мав розпорядження із міністерства (дитина перевелась із Луганська у Вінницю через бойові дії).За 5 місяців за 2013-2014 рік (оплата у серпні 2013 року) у виплаті відмовили. Це правильно?

Ірина     8.4.2015 7:45

Скажіть, будь ласка, якщо я працюю і навчаюсь, а в договорі з вузом платник мій за навчання - батько, то мені самій треба оформляти податковий кредит, чи це слід зробити батькові, який теж працює?

Ольга     9.4.2015 18:04

Подскажите пожалуйста,договор подписан мамой ,а она не работает ,платить за учобу отец,можем мы ли росчитовать на податковый кредит?

Анна     10.4.2015 10:57

Пыдскажыть будь-ласка!
В договорі про оплату за навчання платником вказана я (студентка) фактично сплачує за навчання батько, чи можемо ми розраховувати на повернення коштів

наталія     14.4.2015 19:42

в 2013 році з вузом укладено договір про навчання доньки на заочному відділенні, всього сумма становить 12000 грн. договір укладений до 2015 року. тобто в період 2014-2015 р.р. це навчання на 4 та 5 курсі, у вересні 2014 сплатила 8000 грн але в податковій взяли тільки половину коштів, бо в договорі вказано що "замовник вносить плату до початку сесій 4000 грн "а 4000 пропаде, бо сплачені наперед, але ж навчання вже закінчується. Як це????

наталія     14.4.2015 19:46

в 2013 році з вузом укладено договір про навчання доньки на заочному відділенні, всього сумма становить 12000 грн. договір укладений до 2015 року. тобто в період 2014-2015 р.р. це навчання на 4 та 5 курсі, у вересні 2014 сплатила 8000 грн але в податковій взяли тільки половину коштів, бо в договорі вказано що "замовник вносить плату до початку сесій 4000 грн "а 4000 пропаде, бо сплачені наперед, але ж навчання вже закінчується. Як це????

Marina     22.4.2015 8:05

А якщо мої батьки працюють але офіційно не оформлені?

ІГОР     24.4.2015 11:19

після написання заяви, за який проміжок часу відшкодовують ПДФО за навчання?

Юлія     24.4.2015 15:28

Я навчаюсь на заочному відділенні, працюю, чи в такому випадку може чоловік отримати податковий кредит, якщо договір вузу укладений зі мною?

Ольга     24.4.2015 16:38

Я навчаюсь на заочному відділенні, та перебуваю у декретній відпусці. Договір про сплату за навчання укладено зі мною. В якому випадку можливо повернути кошти? Чи взагалі це можливо?

Ольга     24.4.2015 16:38

Я навчаюсь на заочному відділенні, та перебуваю у декретній відпусці. Договір про сплату за навчання укладено зі мною. В якому випадку можливо повернути кошти? Чи взагалі це можливо?

Надія     26.4.2015 17:27

Чи повернуть мені кошти за навчання , якщо я заплатила за ІІ семестр 2015р. раніше на 6 днів, тобто, 25.12.2014р. Притому. можна взяти довідку з університету, що квитанція за 25.12.2014р., є проплатою за 2015р.

Тетяна     30.4.2015 18:55

Сину відмовили повернути кошти за навчання тому,що договір оформлений на мене(матір) і платником в квитанції вказане моє призвіще.Він навчається та працює,отримує зарплату.Підскажіть,будласка,можна щосьзробити

Оксана     4.5.2015 19:27

я працюю і отримую пенсію,чи потрібна довідка з пенсійного і чи потрібно вказувати в декларації пенсію.Дякую.

Галя     24.6.2015 18:05

Мені сьогодні відмовили в отриманні знижки. Аргумент-різні рахунки отримувача в договорі і квитанціх. Так, університет змінив рахунки для оплати, але ж одержувач він. В податковій вимагають додаткову угоду на зміну рахунку. Наскільки це правомірно??

секретар     26.6.2015 9:53

скажіть будь ласка, якщо донька поступила на платне заочне навчання, договір про оплату складений на неї, перебуває у декретній відпустці перед декретом не працювала, а стояла на біржі, Хто з рідних може отримати повернення коштів?

Катя     30.6.2015 20:51

Я у дикретній відпусці. Чоловік підприємець але 3 роки здавав нульові звіти ( дуже важко закрити підприємця). Чи можу я отримати в такому випадку податкову знижку?

Moses     3.7.2015 11:18

Миттєві Капітал
Через поточного стану ринку, більшість людей буде важко отримати дозвіл на незабезпеченого кредиту, бізнес-кредит, особистого кредиту, іпотечного кредиту, авто кредиту, студент кредиту, консолідації боргу кредиту, венчурний капітал і т.д. по основний кредитор. США СВІТ КРЕДИТ має партнерські відносини з мережею кредитних консультантів, які можуть заощадити час шляхом підсумовування настройки, щоб позичати гроші, або давати вам поради по альтернативним варіантам для отримання кредиту. ми надаємо кредити для компаній і приватних осіб за низькою і доступною відсотковою ставкою 4% річних. зв'яжіться з нами сьогодні, щоб ми могли рухатися далі.
адресу електронної пошти: group.usworldloan@gmail.com
Skype: group.u.sworldloan
Контакти: +447053850852

Валентин     20.7.2015 9:48

Підкажіть будь ласка як бути? Декларацію подав ще на початку квітня, чекав два місяці, кошти так і не надійшли, пішов у поштове відділення спитати про переказ на мої паспортні данні, мені сказали немає, додали що грошовий переказ у відділенні тримають місяць, а потім повертають до відправника, виходить що вони були весь час, але я не знав, а коли прийшов, було запізно їх віправили назад! Як мені іх повернути?

міа     4.8.2015 13:52

скажіть будь-ласка , я подала документи до податкової на початку червня , а відшкодування ще не має , що робити?

Світлана     5.8.2015 8:23

Доброго дня Вам! Я поступила в магітратуру на другу вищу освіту. Якщо я буду отримувати субсидію, чи маю право отримати в кінці в налоговій якийсь процент з моєї оплати за навчання?

Світлана     6.8.2015 11:31

Підскажіть, будь-ласка, на кого мені оформляти договір і хто буде мати право на податкову знижку , якщо син в серпні місяці працював після закінчення одного вузу (на денному), а в вересні втупив до іншого ( теж на дену форму навчання)?

Ольга     6.8.2015 20:36

У цьому році вступила на контракт на заочну форму. За навчання буду сплачувати сама, але я тільки буду вперше працевлаштовуватись, чи буду я мати право на податкову пільгу?

Вікторія     13.8.2015 11:23

Я студентка 1 курсу , навчатимусь на денній(бюджет) та на заочній(контракт)(оплатила 1-ий семестр) . Що робити,якщо за певних умов я не маю можливості оплачувати далі та навчатися на заочній формі? Можу я якось повернути кошти за 1-ий семестр?

Марія     27.8.2015 7:37

Доброго дня!Я подала декларацію про знижну за навчання,порахувати суму знижки мені допогла працівниця,де я подавала декларацію,але в мене таке враження що вона не правильно порахувала,чи може бути таке,що частину знижки прийдеться повертати назад?(якщо поступить забагато коштів)

Марія     7.9.2015 6:59

Доброго дня.Чи можна подати документи на податкову знижку за навчання,якщо батьки не працюють,а здійснюють догляд за пристарілим.Дякую.

Євгенія     9.9.2015 19:15

Мені зараз 25 років, навчалась на контрактній основі, оформляли декларацію за минулий рік ( мені було 24), оформляли документи на батька щорічно, але зараз відмовили в звязку з моїм віком. Чи дійсно є вікові обмеження?

Ольга     23.9.2015 14:46

Скажіть будь ласка як оформити податкову знижку якщо не зберіглися чеки про сплату?

Лена     6.11.2015 20:57

Доброго вечора.
Скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь заочно у ВУЗі і працюю за цивільно-правовою угодою (але при цьому податки вираховують з ЗП), але фактичним платником є мама, в якої ЗП набагато більша, то чи впливає розмір заробітної плати на податкову знижку і чи можу я виступати пред*явником, якщо працюю лише за угодою?

Лена     30.11.2015 12:52

этот налоговый кредит только для среднего специального и высшего образования? Среднее базовое образование (платное, 12 классов) им не затрагивается?

Мар'яна     30.11.2015 14:01

коли потрібно подавати документи на відшкодування коштів якщо я поступила в вересеі 2015р

таня     4.12.2015 13:49

за скільки часу податкова повернене відшкодування за навчання?

Оксана     9.12.2015 22:32

скажіть, будь ласка: чи можна забрати відшкодування без присутності будь-кого з батьків?

Іштван     26.12.2015 20:04

СКажіть будь ласка чи можна повернути кошти за 1ий курс , якщо я вже на другому

андрій     27.12.2015 10:00

чи можна квітанцію про оплату замінити довідкою з банку про пітвердження оплати за навчання. чи можна ці довідки подавати в податкову для відшкодування коштів?

Олена     10.1.2016 19:33

Я-студентка, мій батько - пенсіонер (не працюючий), але сплачує ПДФО зa ставкою 15 відсотків. Кому вигідніше оформити документи на відшкодування: батькові чи працюючій мамі у якої не велика зарплата.

Анастасія     22.1.2016 13:44

Чи може батько повернути гроші за навчання студента в 2015 р.,якщо студент працював до вересня 2015 року?

Світлана     24.1.2016 16:18

Доброго вечора! Скажіть будь ласка, якщо студент почав офіційно працювати в серпні, то чи маю я право, як мама, на податкову знижку за навчання у період з січня по липень, а далі із сепня по грудень податкову знижку оформляти на студента. Чи в такому випадку все оформляється тільки на студента?

Наталія     24.1.2016 17:57

У мене двоє дітей навчаються,чоловік не працює. Чи зможу я отримати повернення за двох дітей,чи є якісь обмеження?

Ірина     25.1.2016 11:21

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна отримати податкову знижку за навчання чоловікові або батькам, оскільки я в декреті, якщо проплата була здійснена на моє ім'я? Навчаюсь заочно. Чи можна повернути кошти за пів року навчання: проплата здійснена 29.08.2015 ?

Наталія І     28.1.2016 14:13

Договір оформлений на чоловіка,але в 2015 році чоловік не працював,чи маю я право,як дружина, брати свою довідку з місця роботи і оформляти податкове повернення за навчання доньки.Якщо можна,то на основі яких законодавчих актів,тому,що в Податковій сказали,що потрібно було переоформляти Договір .Буду вдячна за консультацію!

Зеновія     8.2.2016 14:21

Доброго дня! Підкажіть будь ласка! Мій чоловік працює і несплачує ПДФО (військовий) вчиться заочно 3 01.09.2015р.. Договір на мене,а квитанці на нього. Я працюю і сплачую ПДФО чи можу я скористатись цією знижкою?

Галина Чорна     10.2.2016 9:00

Доброго дня Зеновіє!
Так, ви можете скористатись податковою знижкою,

Аня     10.2.2016 14:51

Доброго дня!.Підскажіть будь ласка,чи має право на податкову знижку особа,яка навчаючись заочно на період навчання перебувала на обліку в центрі зайнятості

Галина Чорна     11.2.2016 8:53

Доброго дня!
Якщо ви не сплачували податки, тоді ви не маєте права на податкову знижку.

оксана     11.2.2016 11:44

2015 стояла на биржи чи маю право на компенсацию

Галина     12.2.2016 15:56

Скажіть чиможна повернути кошти, якщо батько не працює, а мама перебуває в дикретній відпустці.

Анастасія     12.2.2016 20:04

Чи може батько повернути гроші за навчання студента в 2015 р.,якщо студент працював до вересня 2015 року?

іринка     17.2.2016 19:56

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, я працюю на державній роботі,з 10.06.2015 я знаходжусь в дикретній відпустці, і паралельно навчалась до 29.01.2016 на заочній формі. Чи можу я повернути кошти за 2015 рік, оформивши в податковій документи на чоловіка, оплата проводилась на моє ім"я.

Наталія І     18.2.2016 12:30

Договір оформлений на чоловіка,але в 2015 році чоловік не працював,чи маю я право,як дружина, брати свою довідку з місця роботи і оформляти податкове повернення за навчання доньки.Якщо можна,то на основі яких законодавчих актів,тому,що в Податковій сказали,що потрібно було переоформляти Договір .Буду вдячна за консультацію!

Наталя С.     1.3.2016 13:57

Доброго дня, в договорі з івузом вказана сумма 17600грн, щорічно 4100, за останній рік платила 8300грн, яку сумму має брати до уваги податкова 4100(прописану в договорі) або 8300 за поданими чеками 2015року.

Андрей К.     7.3.2016 20:02

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, можу я отримати гроші за навчання за 2014 рік, якщо щас 2016., і второй вопрос якщо я звільнився з роботи і у мене нема довідки про доходи могу ли ету довидку узять у пенсійному фонді.
Дякую за увагу.
З повагою, Андрей К.

Доброго дня!!! Допоможіть розібратися я заплатила за навчання у серпні-2750грн. та у грудні - 2750 грн. в 2015р. Мені повернуть кошти за дві квитанції чи як?.     26.3.2016 11:24

Доброго дня!!! Допоможіть розібратися я заплатила за навчання у серпні-2750грн. та у грудні - 2750 грн. в 2015р. Мені повернуть кошти за дві квитанції чи як?.

Мар'яна     26.3.2016 11:25

Доброго дня!!! Допоможіть розібратися я заплатила за навчання у серпні-2750грн. та у грудні - 2750 грн. в 2015р. Мені повернуть кошти за дві квитанції чи як?.

ДПІ     28.3.2016 18:39

Якщо у Вас виникли питання з приводу оформлення податкової знижка, звертайтеся у особисте повідомлення на сторінці http://vk.com/id250182974

ніна     29.3.2016 14:09

Доброго дня.
Син навчається на 3 курсі. плата за навчання 2 курс(2014-15 рік) - 11 440 грн, 3курс(2015-16 рік)- 12 580. в податковій в декларації витрачені кошти мені вказали 11 440 грн, тобто плату за 2 курс .Хоча сума в квитанціях більша,
5 720+ 6 290= 12 010 . це правильно???

леся     5.4.2016 11:07

Доброго дня.Скажіть будь ласка чи маю я право на податкову знижку ,якщо працюю по договору цивільно -правового характеру

Яна     6.4.2016 20:24

Я зараз вийшла з академки і в деканаті не роблять наказ, поки не оплачу суму за 5 курс (але за контрактом мала б оплатити тільки половину, бо вже майже все виплатила, і в бухгалтеріі теж так казали). Сказали, що потрібно переоформляти котракт як на екстернат... Підкажіть щось, будь ласка, бо для мене то суттєва сума

Gala     8.4.2016 8:56

Для Мар'яни.
Повернуть за дві квитанції, якщо оплачено у 2015 році. Але поспішіть, бо приймають до кінця квітня.

Арсеній     19.4.2016 9:55

До якого віку студента повертають гроші за контракт? Чи є взагалі обмеження по віку?

Рената     5.5.2016 20:56

Добрый вечер! Подала налоговую декларацию 06.02.16 по возврату денег за обучение(подаю 3 -й год, в предыдущие годы проблем не было)
Харьков, Коминтерновский район. Деньги на счет не перечислены.
По телефону сотрудник отвечает, что у него много работы.
Прочитала, что деньги возвращают в течении 60 дней.
Какие дальнейшие шаги можно предпринять?

Юлія     11.5.2016 20:08

Доброго часу доби,прошу пояснити,чому ступінь спорідненості того,хто сплачує за навчання та студента не дає мені права отримати податкову знижку?я, як старша сестра, сплачую за навчання свого брата(договір та квитанції усі на мене),отримую зарплату та сплачую усі податки,а на знижку претендувати не можу,коли чітко передбачено,що на знижку може претендувати будь-яка фізична особа,яка є платником податків?

Юлія     10.6.2016 10:23

Доброго дня, я працююча студентка, проте за навчання сплачує мій офіційно працюючий батько і всі документи про сплату навчання оформлені на нього, хто має подавати документи у податкову службу для отримання податкової знижки?

Валентина     28.6.2016 12:58

В бухгалтерію був зданий авансовий звіт з квитанцією з банку про оплату за навчання за курсову перепідготовку тренера-викладача як правильно оформити повернення тренеру викладачу витрачених ним власних коштів на оплату за навчання та за яким КЕКВ

Ірина     9.8.2016 7:46

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка як правильно вирахувати податковий кредит із заробітної плати та под.налогу з батьків,які платять за навчання дитини і чи враховується до податково кредиту плата за гуртожиток 4000,00грн

Катерина     16.8.2016 10:11

Доброго дня підкажіть будь-ласка чи повертають кошти якщо вчишся в аспірантурі?

Оксана     19.8.2016 8:15

доброго дня. Я розлучена дитина проживає зі мною, навчається на 2 курсі ВНЗ і я є платником за навчання чи повернуть мені кошти

Мар'яна     29.8.2016 14:27

Дитина навчається на 4 курсі , гроші з податкової не брали, чи можливо повернути кошти за попередні роки ?

Марта     21.9.2016 7:23

Добрий день!в нас така ситуація.Мій брат сам поступав,і в квитанціях за оплату сам платив.чи можна повернути кошти,якщо ні в квитанціях ні в договорі не вказано батьків?

олена     24.9.2016 14:58

чи маю я право на повернення коштів, якщо я закінчила навчання влітку

Світлана     25.10.2016 14:04

Якщо квитанція про оплату за навчання втрачена, яким чином можна повернути кошти за навчання?

Андрій Білинський     4.11.2016 7:09

Спробуйте взяти підтвердження оплати у ВНЗ чи банку в якому ви оплачували. А також можете звернутись у Контакт-центру Міндоходів за телефоном 0 800 501 007 для отримання офіційної відповіді про документ яким можна замінити квитанцію про оплату оплату.

mannykelvin     5.11.2016 22:20

Терміново потрібні гроші, щоб вибратися з боргів? Потрібні гроші для розширення або створення власного бізнесу? Отримання кредиту від одного з провідних кредитних компаній Великобританії. 24 годин обслуговування кредиту є одним з найбільших забезпечених кредитів для компаній у Великобританії, і наш доброзичливий і досвідчений персонал в змозі обробити ваш запит швидко і efficiently.we пропонують кредит на 2% річних. Ви можете займати більше, ніж на строк від 1 до 25 років і займати будь-яку суму від £ 2000 до £ 50,000,000.00 для будь-яких цілей. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою: mannykelvinloanfirm@gmail.com
привітання
Manny коливань

davies ruth     7.11.2016 13:55


Ми пропонуємо кредити на 2% річних для бізнесу і приватного призначення застосовуються в даний час спільно нт діють з д а VI або по електронній пошті: daviesruthfirm@gmail.com

Светлана     14.11.2016 11:41

Якщо за навчання за 2016 рік було оплачено 29 грудня 2015 року то коштів не повертають? Як вирішити це питання, адже гроші заплачено, податки сплачувалися.

Олена     16.11.2016 11:30

Доброго дня. Прошу надати інформацію по мому питанню:"я працюю в державній структурі, отримую другу вищу освіту. Перший навчальний рік 2016-2017, сплатила в лютому 2016р. одним платижем. Питання: 1. Як буде здійснюватись повернення коштів, тільки за 1семестр? 2. До якого терміну мені потрібно здатм документи в податкову?" Дякую.

Luis Mason     16.11.2016 16:49

Отримати кредит від законного і надійною компанією сьогодні, ми видаємо.

* Нерухомість / Іпотечні кредити

* Home Improvement кредити

* Автомобілі / Медицина / Студентські кредити

* Заборгованість Консолідація Кредити

* Бізнес-кредити / персональні кредити.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати кредит від нас:
 
   easyloanscompany2016@gmail.com

Альона     21.11.2016 9:07

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи маю я право отримати повернення коштів якщо навчаючись офіційно проробила один день і звільнилась?

Світлана     21.11.2016 12:28

Якщо за навчання за 2016 рік було оплачено 29 грудня 2015 року то коштів не повертають? Як вирішити це питання, адже гроші заплачено, податки сплачувалися.

Джеймс Weddle     26.11.2016 14:49

Ми вище фінансовий орган, ми видаємо кредит до людини в усьому світі, ви в даний момент переживає фінансові можливості в? Вам потрібен кредит? Ви хочете встановити на свій власний, якщо ваша відповідь так вище, то ви просто крок від подолання цих фінансових зачіпки?

Видаємо особисті і ділові позички приватним особам і організаціям, ці послуги можуть розтягуватися протягом певного періоду часу в діапазоні від даного періоду і п'ять років з максимальною відсотковою ставкою 3%.

Будь ласка, зв'яжіться по електронній пошті нижче, якщо ви зацікавлені.

bestloanscompany231@gmail.com

Щиро Ваш,
Джеймс Weddle.

Джеймс Weddle     26.11.2016 14:49

Ми вище фінансовий орган, ми видаємо кредит до людини в усьому світі, ви в даний момент переживає фінансові можливості в? Вам потрібен кредит? Ви хочете встановити на свій власний, якщо ваша відповідь так вище, то ви просто крок від подолання цих фінансових зачіпки?

Видаємо особисті і ділові позички приватним особам і організаціям, ці послуги можуть розтягуватися протягом певного періоду часу в діапазоні від даного періоду і п'ять років з максимальною відсотковою ставкою 3%.

Будь ласка, зв'яжіться по електронній пошті нижче, якщо ви зацікавлені.

bestloanscompany231@gmail.com

Щиро Ваш,
Джеймс Weddle.

Джеймс Weddle     26.11.2016 15:19

Ми вище фінансовий орган, ми видаємо кредит до людини в усьому світі, ви в даний момент переживає фінансові можливості в? Вам потрібен кредит? Ви хочете встановити на свій власний, якщо ваша відповідь так вище, то ви просто крок від подолання цих фінансових зачіпки?

Видаємо особисті і ділові позички приватним особам і організаціям, ці послуги можуть розтягуватися протягом певного періоду часу в діапазоні від даного періоду і п'ять років з максимальною відсотковою ставкою 3%.

Будь ласка, зв'яжіться по електронній пошті нижче, якщо ви зацікавлені.

bestloanscompany231@gmail.com

Щиро Ваш,
Джеймс Weddle.

azeez     28.11.2016 14:57зверніться для безпечної і незабезпечених кредитів.
Зайняти сума кредиту від $ 3000 - $ 5000.000.
вибрати з 1год - 20years як тривалість кредиту.
azeesabdul480@gmail.com

kenny allen     30.11.2016 7:41

Ребята !!! Я видають порожню картку ATM, що може вийти € 5000 daily.The карти знімає гроші з будь-яких банкоматах і немає назви на ньому, не простежується, і тепер ті, які у мене є допомога є гроші на новий будинок і
вистачає грошей на їх фінансові потреби і піклуватися про своїх дітей. Я дуже радий, що вони мали на увазі мене пан Кенні і я дякую Богові вони не афера для нього зв'язатися зі мною через електронну пошту на (atmengineer160@gmail.com) Але я радий допомогти їм я послав карту через DHL і я вони отримали його в два дні. Отримати один від мене now.i даю його, щоб допомогти людям, навіть якщо це незаконно, але це дуже допомагає, і ніхто ніколи не попадається. Карта працює у всіх країнах, за винятком Філіппін, Малі і Нігерії. зв'яжіться зі мною сьогодні через: електронна пошта (atmengineer160@gmail.com) або номер телефону (+16627980936)

Ольга     5.12.2016 12:12

Сегодня уже 2016 год , я продолжаю учится , но есть квитанции об оплате учеби с 2011 года , можна ли подавать документи за предедущие года????

Стас     9.12.2016 19:19

Якщо я приватний підприємець на єдиному податку, чи маю я право одержати Податковий кредит при навчанні моєї дитини?

Для Ольги     9.12.2016 19:21

Наскільки я знаю, за попередні роки вже не можна одержати податковий кредит. Тільки рік в рік

David myers     17.12.2016 23:52

Ви шукали легального позики компанії? пошук не більш.
Ласкаво просимо в Ерали кредитних фірм
Ми пропонуємо кредити від $ 1,000.00 до $ 10.000.000,00 за доступною відсотковою ставкою, ми пропонуємо споживчі кредити, позики консолідації заборгованості, венчурного капіталу, бізнес-кредити, освіту кредити, XMAS кредити, іпотечні кредити або "кредити по будь-якої причини!", Як завжди, наш метод, пропозиції вам можливість заявити суму кредиту, необхідного, а також тривалість ви можете собі дозволити, Це дає вам реальний шанс отримати кошти вам потрібно! подати заяву на отримання кредиту сьогодні через
eralyloanfirms8@gmail.com
Девід Майерс

elena     18.12.2016 21:44


я отримав картку і ця карта дає гроші, я можу використовувати цю карту для зняття євро кожен день 3000, ця карта дуже солодкий, навіть коли ви не маєте грошей на вашому рахунку, карта буде як і раніше дають вам 3000euro щодня, ця карта програмована карта і вона буде схвалена урядом.

якщо вам потрібна ця карта, або ви хочете дізнатися, як зробити цю карту просто зв'яжіться з dupuymichael26@gmail.com

якщо вам потрібна будь-яка допомога також зв'язатися з dupuymichael26@gmail.com

ця карта зробить вас багатим

lisa     2.1.2017 12:54

Я хочу подякувати пану westhood з apexloans для дав мені кредит. після того, як у мене є втрати 6000euro підробити кредиторів. і я подав заяву на отримання кредиту від apexloans і я отримав свій кредит. якщо вам потрібен кредит сьогодні застосовуються по електронній пошті; apexloans@yahoo.com

Тетяна     13.1.2017 6:35

Доброго дня! Зараз я навчаюсь на магістра,перебуваю в декретній відпустці, закінчила бакалавра в цьому самому університеті. Вчилась попередні 4 роки на державній формі і отримвала стипендію. Договір укладений зі мною!Скажіть будь ласка, чи маю я право на податкову знижку?

Адріана     17.1.2017 10:36

Якщо одинока мати перебуваю у дикреті, навчаюся на заочній формі чи маю право на повернення коштів за оплату навчання?

PAYRO IGNACIO     18.1.2017 22:14

Хороший день!
Ви потребуєте в довгостроковій або короткострокового кредиту з відносно низьким
Відсоткова ставка за ціною від 2/3%? Не секрет, просто не застосовуються в даний час, ми пропонуємо бізнес-кредит
Персональний кредит
Житловий кредит
авто кредит
студентський кредит
Заборгованість консолідації кредиту і багато іншого.
Ми пропонуємо кредит в межах від $ 1000 до $ 200 000.
Ми гарантовано в видаючи фінансові послуги нашим клієнтам по всьому світу без проблем. Кредити можуть бути оброблені і передані кредитору негайно. Пишіть нам сьогодні для безпечної і забезпеченої угоди по кредиту. Пишіть нам через payroignacio@gmail.com

Юлія     25.1.2017 15:00

Скажіть будь ласка чи маю я право повернути кошти ,якщо працюю по договору підряду?

Сергій     8.2.2017 5:31

Добридень. Поясніть чи можу я (батько студента) отримати знижку, коли в квитанціїї про оплату за навчання вказано прізвище сина (я давав йому гроші й він сам оплачував). Дякую.

Віта     12.2.2017 10:46

Я студентка і працюю офіційно на роботі
Договір оформлений на батька який не працює, я маю право на повернення коштів? На квитанції вказано що я платила за навчання

Світлана     1.3.2017 10:42

І в нас така ситуація, що робити? "Якщо за навчання за 2016 рік було оплачено 29 грудня 2015 року то коштів не повертають? Як вирішити це питання, адже гроші заплачено, податки сплачувалися. "

Наталія Z     13.3.2017 9:50

Добрий день!
Мій син(студент-заочник) в 2016 році отримав заробітну плату за 2 місяці, потім звільнився. Чи маю я право на повернення коштів за навчання?

Тетяна     14.3.2017 6:58

Якщо дитина навчається за кордрном, чи можу я отримати податкову знижку на навчання? Дякую

Руслана     20.3.2017 12:52

Скажіть будь ласка я моду отримати податкову знижку, коли я знаходжуся у відпустці по дог.за дитиною? Навчаюся заочно, договір оформлений на мене.чи може бути чоловік платником (офіц.працює, сплачує всі податки)

Юлія     21.3.2017 19:34

Підкажіть будь ласка якщо я прописана в одному місті а проживаю в іншому
в яку податкову потрібно звертатись по місцю прописки чи можна і по місцю проживання.Дякую.

Надія     27.3.2017 11:39

Доброго дня !
Скажіть будь ласка, чи мають право батьки на податкову знижку якщо мені 27 років ?????? У податковій інспекції нам повідомили що це право мають тільки особи до 23 років ??? Дякую

Андрій     2.5.2017 18:02

Доброго дня усім !!!! Я військово забовязаний працюю системі ДКВС України , навчаюсь в академії ДПтС Міністерства Юстиції України, чи повині мені вилачувати коменсацію за навчання 15 %? Дякую !!

Наталія     16.5.2017 13:24

Доброго дня ! Перебуваю на обліку вже 10 місяць,пройшла курси підвищення кваліфікації ,чи повинна я повернути гроші за навчання ,якщо не влаштуюся на роботу,т.к як виникли обставини що необхідно переїхати в інше місто

lisa     9.6.2017 22:03

я хочу подякувати пану westhood за надану мені кредит я знайшов свідчення того, як один отримав кредит від apexloans і я звернувся за кредитом і отримав кредит. якщо вам потрібен терміновий кредит сьогодні уникнути інтернет-шахраї сьогодні подати заявку на кредити законним по електронній пошті; apexloans@yahoo.com

lisa     12.6.2017 18:25

я хочу подякувати пану westhood за надану мені кредит я знайшов свідчення того, як один отримав кредит від apexloans і я звернувся за кредитом і отримав кредит. якщо вам потрібен терміновий кредит сьогодні уникнути інтернет-шахраї сьогодні подати заявку на кредити законним по електронній пошті; apexloans@yahoo.com

Anna     16.6.2017 16:02

Отримати швидкий, законний кредит з 2% низької процентної ставки, ми пропонуємо всі види кредитів,

Наші послуги включають в себе:

* Персональні кредити
* Заборгованість Консолідація Кредити
* Бізнес-кредити
* Кредити на освіту
* Іпотека
kowaanna22@gmail.com

Саша     4.10.2017 8:04

Привіт
А якщо я навчаюся і батько має повернення коштів за навчання, але я хочу піти на роботу з договором на виконання певної роботи
Чи будуть надалі повертатися кошти?

Саша     4.10.2017 9:21

Привіт
А якщо я навчаюся і батько має повернення коштів за навчання, але я хочу піти на роботу з договором на виконання певної роботи
Чи будуть надалі повертатися кошти?

janice     28.11.2017 6:04

Привіт!
Я пані Дженіс Альберт із західної штат Америки
США, я зірвався
поки я не знайшов електронної пошти цієї компанії
які допомагають мені отримати кредит на бізнес, і
Тепер я хочу використати це коротке середовище
вітаю вищезгадану компанію з швидким і
безпечні гроші, які вони наділяють мені без будь-якої форми
заставу, я позичаю 15 000 доларів від компанії
щоб зберегти свій бізнес і ще багато чого іншого, я бачив їх
пошта в інтернеті, кожен завжди дає
свідчення того, що вони зробили, так що я швидко
зв'язалися з ними, і всі вони зробили все для мене
без стресу і мої гроші були відправлені
мій акаунт за 24 години пізніше, я був здивований і відчуваю
радію, зараз у мене є стандартний бізнес
Контрольний агент, який мені допомагає, тепер я пораду
тим, хто потребує термінового кредиту, зв'язатися з ними за адресою
Електронна пошта: johnloanfirm2@gmail.com вони допоможуть
Ви негайно і пам'ятаєте, щоб сказати їм я
направив вас. і ви можете зв'язатися зі мною за адресою: janicealbert30@gmail.com
і Бог благословив його за нього

anna     15.12.2017 7:09

Ја сам кредитни зајмодавац и инвеститори, требате правни зајам, искрен, поуздан и брз? Могу вам помоћи 100% зајма за зајам зајма за предузећа и појединаца Кредити, Плус такође финансирају све врсте радова. за више информација контактирајте нас на е-маил адресу kowaanna22@gmail.com

ANNA KOWALSKA     23.1.2018 9:06

Ја сам кредитни зајмодавац и инвеститори, требате
правни зајам, искрен, поуздан и брз? Могу вам помоћи
100% зајма за зајам зајма за предузећа и појединаца
Кредити, Плус такође финансирају све врсте радова. за
више информација контактирајте нас на е-маил адресу kowaanna22@gmail.com

Уляна19     23.1.2018 10:37

Якщо я закінчила ПВНЗ коледж на денній формі і поступила на дистанційну форму уніврситету, чи маю я право на повернення коштів на дистанційній формі навчання?

степан     31.1.2018 14:18

на зарплату якого розміру краче оформліти податковий кредит, більшу чи меншу ?

Айнура     19.3.2018 15:23

Добрий день! ПІДСКАЖІТЬ будь- ласка, чи можу Я отримати кошти які повертають за навчання, якщо Я сплачую за навчання за рідну сестру?

Mr Henry King     27.7.2018 17:25

Хороший день,

Я пан Генрі Кінг, кредитор приватної позики. Я отримав вашу посаду, що вам потрібен екстренний кредит / кредит? У вас є фінансова криза? Вам потрібні гроші для початку власного бізнесу? Вам потрібен кредит, щоб сплачувати свої борги або сплачувати рахунки? MR HENRY KING LOAN COMPANY LTD, ця чудова компанія може запропонувати вам будь-яку суму позики, яку ви шукаєте, і я пропоную всі види позик людям, які мають потреби за низькою відсотковою ставкою 2%. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з цим через e -mail: saurtwinter.at@gmail.com або ви можете додавати мені це число на +1 (724) 675-9305 або +2348072563160 для отримання додаткової інформації. Я з нетерпінням чекаю вашої співпраці, довіри та чесності.

 
Ваш чесний - це ворота вашої швидкої відповіді на позику.

БОГ благословляти вас

Max Bent     3.8.2018 3:18

Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги або вам потрібен кредит на акцію
поліпшити свій бізнес? Ви були відхилені банками та іншими
фінансові агенції? Вам потрібна консолідація кредитів або іпотека? Пошук немає
більше, як ми тут, щоб усунути всі свої фінансові проблеми
минуле

Це проста кредитна компанія. Ми пропонуємо кредити тим, хто зацікавлений в a
розумна процентна ставка 2%. Діапазон варіюється від $ 5000 до $
максимум 100 000 000 доларів США.

Наші позики добре застраховані, тому що максимальна безпека є нашим пріоритетом.

Зв'яжіться з нами по електронній пошті: oceanfmortgages@gmail.com


З повагою
Макс Бент
oceanfmortgages@gmail.com
 
2% оригінального кредиту та гарантії
oceanfmortgages@gmail.com

Г-н Пол Грин     14.8.2018 10:10

Вам потрібен терміновий кредит для вирішення вашої фінансової проблеми? Ми видаємо бізнес-позики, особисті кредити, домашні позики, день виплат по кредитах, шлюбні кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Ми також схвалюємо позики для клієнтів із чорним списком. Якщо ви зацікавлені будь ласка, зв'яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )

Номер Whatspp: +919066210641
З найкращими побажаннями
Пан Грін

carolina william     29.8.2018 11:59

Я місіс Кароліна. Вільям з Об'єднаної держави, я хочу поділитися свідченням свого життя з кожним з них. Я був одружений з моїм чоловіком Вільямом, я так люблю його, що ми одружилися на сім років з двома дітьми. Коли він відправився у відпустку до Франції, він послався на жінку на ім'я Ешли, і сказав мені, що він більше не цікавиться нашим шлюбом. Я був настільки заплутаним і шукав допомоги, я не знаю, що робити, поки не зустрінеться з моєю дружею Марією, і я розповім їй свою проблему. Вона сказала мені, що ні я б не переймався б, якби я мав подібну проблему раніше, і я познайомився з людиною на ім'я Пророк Такута, який закинув заклинання на свого колишнього хлопця та повернувся до неї через 3 дні. Марія просить мене спілкуватися з пророком Такутою. Я зв'язався з ним, щоб допомогти мені повернути мого чоловіка, і він просить мене не турбуватися про те, що боги своїх предків боротимуться за мене. Він сказав, що через три дні він приєднається до мене та мого чоловіка разом. Через три дні мій чоловік зателефонував мені і сказав мені, що він знову шукає речі зі мною, який мене здивував, коли я побачив його і почав плакати про прощення. На даний момент я найщасливіша жінка на землі для того, що цей великий пророк зробив для мене і мого чоловіка, ви можете зв'язатися з його електронної пошти: (takutaegbedie@gmail.com) .Або WhatsApp .. йому в цьому номері. (+2348165186811)
(1) Якщо ви хочете, щоб ваш екс повернувся
(2) якщо у вас завжди є погані мрії.
(3) Ви хочете бути пропаговані у вашому офісі.
(4) Якщо ви хочете дитину.
(5) Догляд за травами
(6) Ви хочете бути багатим.
(7) Він хоче зв'язати свого чоловіка / дружини з його назавжди.
(8) Якщо вам потрібна фінансова допомога.
(9) Нехай люди підкоряються його словам і зроблять його бажання
(10) ETC корпус рішення
Зв'яжіться з ним ще раз (takutaegbedie@gmail.com) або whatsApp .. його в цьому номері. (+2348165186811) і будьте благословенні

Наталя     14.9.2018 7:26

Якщо я поступила на заочну форму ,фармація,але склались так сімейні обставини що я не можу далі навчатись в Університеті,чи зможуть мені повернути гроші за це півріччя?

Наталя     14.9.2018 7:28

Якщо я поступила на заочну форму ,фармація,але склались так сімейні обставини що я не можу далі навчатись в Університеті,чи зможуть мені повернути гроші за це півріччя?

Mr Desmond Lee     14.9.2018 19:30

Хороший день,
Вам потрібна позика зі ставкою 2%?
Ми пропонуємо всі види кредитів, вам потрібна фінансова допомога, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти нашої компанії (desmondloaninverstment@gmail.com). Додаткова інформація Очікуючи на Вашу відповідь З повагою пан Десмонд Лі.

Mr donald lee     15.9.2018 23:44

Хороший день
Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище.
З найкращими побажаннями
Дональд Лі.

Вікторія     10.10.2018 11:01

Доброго дня.
Я знахожусь в декретній відпустці. Перед дикретом стояла на біржі. Дитині зараз 2,8років
НАвчаюсь на заочному. Договір оформлений на мене. Чи маю я правно на відшкодування.

Dora     12.10.2018 19:34

ПОВИННІ ЧИТАТИ:

Мене звати Дора, я з Австрії, я хочу розповісти світові, як мені допомога від цієї великої людини, яка закинула мені заклик, щоб повернути свого чоловіка і мати свою дитину, і сьогодні я щасливий з моїм чоловіком і моїм життям. це чудово, мій чоловік залишився 11 років тому, що я не міг дати йому дитину, і він був з іншою жінкою, коли я страждав у самотності, наскільки болісно. У мене є моя власна дитина сьогодні, я отримав свої контактні дані в Інтернеті іншою жінкою, яка теж поділила свої добрі справи, і я сказав йому, що поділимуся з ним гарною роботою в інтернеті, щоб розповісти світові, тому я зараз роблю це. Він змусив мого чоловіка повернутися, і сьогодні у мене своя дитина, він дійсно потужний чоловік, тому, якщо хтось з вас потребує допомоги будь-якого роду, я знаю, що д-р Акін може допомогти вам 100%. Ви можете зв'язатися з ним у чатах WhatsApp та Viber: +27638836445. Електронна пошта: akinsolutiontemple@gmail.com.Ви можете поговорити з ним на Facebook через: https://web.facebook.com/akin.saheed.146

Аліна     22.10.2018 15:17

Я маю право повернути гроші за навчання, якщо я заплатила за півроку, але мене перевели на державне? Виходить, що я переплатила за 2 місяці. Скажіть будь ласка ці гроші повернути можливо чи ні?

Анна     6.12.2018 13:20

Доброго дня! Я мати двох дітей. Офіційно оформлена на роботі. З 2016 року знаходжусь у декректній відпусці по догляду за молодшою донькою. Старша донька навчається у коледжі, сплачую її навчання за рахунок частини декретних коштів. Чи маю я право на оформлення налогової знижки на її освіту. З повагою Афанасьєва Ганна Геннадіївна.

Андрій Білинський     22.12.2018 7:49

Аноо, ні ви не можете скористатися податковою знижкою, оскільки ви не сплачуєте податок на доходи фізичних осіб.

Людмила     12.1.2019 22:41

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, якщо договір з навчальним закладом оформлений зі мною, оплачую навчання доньки я. Але в серпні місяці 2018 вона влаштувалася на роботу продавцем- консультантом (офіційне працевлаштування) . Чи можу я оформити податкову знижку ?

Додати коментар