Українсько-польська співдружність

Admin         28.2.2014

У п'ятницю, 5 квітня, з гостинним візитом до Львівського національного університету імені Івана Франка завітали представники студентської туристичної організації «BIT» Вроцлавського економічного університету. Ініціатором цієї зустрічі була студентка Вікторія Мельник - заступник голови організації «ВІТ», голова Профкому студентів Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Мураль та секретар Галина Бойко.

Знайомство з польськими студентами розпочалося з квесту «Стежками Львова». У ньому взяли участь 55 польських спудеїв. Метою цього спортивно-інтелектуального заходу було ознайомити гостей із визначними місцями міста.

Наступного дня у спорткомплексі Університету відбувся товариський турнір з футзалу між студентськими лідерами Франкового університету та польськими активістами. На початку зустрічі наші студенти впевнено вели з рахунком 2:1, проте вкінці зустрічі з рахунком 4:3 перемогу здобули студенти з Вроцлава. По закінченні турніру найкращих гравців та переможців нагородили пам'ятними призами.

Одразу після турніру провели змагання на воді «Аква-бум». Як виявилось польські колеги, не тільки швидко бігають, але й плавають. З 4 командних естафет представники Республіки Польща набрали найбільшу кількість балів, здобувши перемогу.

Зустріч із активістами Вроцлавського економічного університету відбулася на високому рівні. Приємно, що такого типу заходи сприяють не лише зміцненню добросусідських відносин, але й започатковують хороші традиції профспілкових організацій.